Blogai ir blogiukai lietuviškai-tinklaraščiai

By | 2014-09-21

Blogai ir blogiukai lietuviškai-tinklaraščiai

Ne vienas skaitytojas ir internautas žino kas toks yra blogas, bet kai kurie painiojasi manydami, kad lietuviškas blogo pakaitalas tinklaraštis yra du skirtingi dalykai. Ne, jie yra vienas ir tas pats kūrinys, kaip pavyzdžiui ir monitorius su vaizduokliu. Tad ir jų abiejų paskirtis yra ta pati, nors blogų paskirties rūšių yra labai daug ir kelis iš jų pabandysime aptarti.

Viena iš blogų paskirties rūšių yra bendra, tai yra, kai viename bloge ar tinklaraštyje, kaip norite galite vadinti, yra sukelta ir prikimšta begalės temų ir potemių, kuriose atrasite ne tik koldūnų kepimo būdą, kad nereikėtų plauti puodo, bet ir kaip pasikeisti, pavyzdžiui, Nissan almera purkštukus, neišleidžiant labai daug lėšų meistrams. Tad bendro pobūdžio blogai yra tam tikri monstrai, kurie savyje turi labai daug informacijos. Bet klausimas kitas, ar tokie blogai yra kokybiški, gali suteikti teisingą informaciją, jei juose, straipsnius gali talpinti kas tik nori ir kokius tik nori. Greičiausiai, kad šitoje srityje yra ne labai naudingas faktas, nes labai daug straipsnių ir teksto turintis blogas nėra tas patikimos informacijos šaltinis, kuriuo galima pasikliauti. Kodėl taip sakome? Viskas labai paprastai. Jei blogas nėra sukoncentruotas ties viena tema reiškia, kad jis yra sukurtas visai kitokiems tikslams, nei informacijos pateikimui skaitytojams. Tokie blogai atlieka visai kitokią funkciją, todėl skaitydami straipsnius tokiuose bloguose nesureikšminkite jų ir nepriimkite kaip visiškai už rimtą pinigą.

Taip pat paskaitykite:

Kita blogų rūšis, kaip ir minėjome aukščiau – konkreti sritis, kurioje straipsniai ir tekstai bloguose pateikiama tik apie konkrečią sritį. Pavyzdžiui, Lietuvoje yra labai daug konkrečių blogų kelionių temomis, todėl jų paskirtis yra informuoti skaitovus apie keliones tam tikra kryptimi, sumasinti juos ar sugundyti apsispręsti, kad jiems labai reikalingas kelialapis į kokią nors egzotinę šalį. Taigi, tokių blogų paskirtis yra reklaminio pobūdžio, o tuo pačiu ir klientų gaudymo, nes greičiausiai, kad tokio blogo straipsnis turi kelias aktyvias nuorodas, kurių pagalba skaitytojai norės pasmalsauti, kur jos veda ir kokia kelionių agentūra rašo tokius straipsnius.

Bet ne visi konkretizuoti blogai turi reklaminį pobūdi. Pavyzdžiui, kad ir valgių receptų knyga bloge. Tokio blogo pagalba galima susirasti labai skaniai atrodančių receptų vieno ar kito patiekalo gamybai, jei Jūsų valgio gaminimo fantazija yra išsekusi ir daugiau nieko gero apart kiaušinienės ar makaronų su padažu sugalvoti nebe pavyksta. Tad pasiskaitę tokiame bloge receptų, tikrai galima sau atrasti vieną tinkamą receptą, kuris beskaitant pasirodė ir paprastas, ir skanus.

SEO blogai yra taip pat reikalingi.

Taigi, blogų paskirtis  yra įvairi, todėl kartais jie apsunkina tos tikrosios ir patikimos informacijos paieškas, nes tenka perversti ne vieną blogą, kad tikroji ir ieškoma informacija patektų į Jūsų rankas.

SEO straipsniu talpinimas