FIBO kaminai su aukštos kokybės ir kainos balansu

By | 2015-06-11

FIBO kaminai su aukštos kokybės ir kainos balansu

Fibo kaminai

Ar žinote, koks yra svarbus kaminas? Kaminas, kuris yra tinkamai įrengtas tinkamoje vietoje. Tai yra dvi svarbiausios sąlygos, kurios būtinos tam, kad būtų užtikrintas saugus jo eksploatavimas. Šiuo metu randamas didelis medžiagų pasirinkimas. Vieni iš populiariausių pasirinkimų – fibo kaminai, kurie pasižymi aukšta kokybe ir gera kaina.
Ką rinktis, priklauso nuo kai kurių svarbių kriterijų, pavyzdžiui, katilo tipo, norimo dizaino ar kainos ir pan. Svarbios ir medžiagos, kurios naudojamos kaminų gamybai. Svarbiausia, kad jos būtų atsparios ugniai ir ilgaamžės. Ne mažiau svarbu ir tinkamai parinkti vietą. Šiuos darbus verčiau patikėti projektuotojui, kuris įvertins esamą situaciją ir parinks tinkamiausią tam vietą. Labai gerai, jei tuo pat metu konsultuojamasi ir su architektu, kuris pasirūpins, ir estetine kamino buvimo vieta. Taigi, svarbu užtikrinti saugumą, tinkamą vietą bei grožį. Tai gali padaryti tik patyręs projektuotojas, kuris turi pakankamai techninių ir projektavimo žinių. Taip svarbu išmanyti ir visus svarbius saugumo reikalavimus, kurie keliami norint įsirengti kaminą. Užtikrinus tai, bus galima mėgautis saugia šiluma.
Populiarūs fibo kaminai gali būti skirtingų tipų. Jeigu ketinate įsirengti kieto, dujinio ar skysto kuro katilo šildymą sistemą, tai verta pasidomėti šamotiniu kaminu. Jis puikiai tinka tiek individualiame name, tiek ir vasarnamiuose, administraciniuose objektuose bei pirtyse. Taigi, tai labai universalus sprendimas. Jo sistemą sudaro tik aukštos kokybės šamotinis įdėklas bei nedegios vatos sluoksnis su keramzito bloku. Toks įdėklas atsparus ne tik ugniai, bet ir drėgmei bei rūgštims. Metalinis kaminas taip pat pasižymės tokiomis savybėmis, kaip ir šamotinis. Tik skirsis jo sistemos dalys: keramzito blokas ir nerūdijančiojo plieno įdėklas.
Verta paminėti ir tai, kad svarbu ne tik tinkamas kamino pasirinkimas, bet ir tai, kad jį galima būtų greitai bei paprastai sumontuoti. Daugelis skiria daug dėmesio tiek kamino vidui, tiek ir išorei. Išorėje svarbios tampa apdailos medžiagos, kurios turi tikti prie namo fasado, stogo ir kitų elementų. Taip pat ne mažiau svarbu, kad jos būtų kokybiškos ir užtikrintų saugią bei ilgaamžę eksploataciją. Užtikrinus tai, bus galima mėgautis tiek gražiu stogo užbaigtumu, tiek ir tinkamu šildymu.
Ne visuomet pavyksta rasti gerą kainos ir kokybės santykio prekę. Kalbant apie kaminus, šiuo metu yra didelis pasirinkimas įvairių medžiagų. Pirkėjai randa tinkamas prekes ir gali neišleisdami didžiulių sumų pinigų turėti savo namuose kokybišką kaminą bei saugiai mėgautis ugnies teikiama šiluma.

Fibo blokeliai.

Daugiau informacijos ir straipsnių rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-06-11