Nuotakos puokštės paslaptis

By | 2016-04-13

Nuotakos puokštės paslaptis

Lietuviškos vestuvės turi daug tradicijų. Vienos yra pakankamai džiugios, kitos rimtos, trečios lengvai melancholiškos, o ne neretai ir niūros. Bet egzistuoja vienas vestuvių atributas, be kurios šventė būtų tiesiog neįmanoma.

Žinoma, kad kalba vyksta apie nuotakos puokštę. Atrodo, kad tai nėra pats svarbiausias visos šventės elementas, bet be jos tikrai ne iš vietos. Visos jaunosios prie altoriaus keliauja su gėlių rinkiniu, tik kaip teisingai pasirinkti ir kaip gebėti išsirinkti, tai klausimas, kuris kankina ne vieną merginą, kuri nusprendė savo gyvenimą susieti su vienu ar kitu vyru.

Vestuvinės puokštės Vilniuje

Kaip turi atrodyti tobula nuotakos puokštė? Kurių gėlių geriau vengti? Kokio dydžio ji privalo būti? Kokios šiuolaikinės puokščių mados? Tai tik dalis klausimų, kurie užklumpa visas jaunąsias. Planuojate tobulas vestuves? Tada egzistuoja pats paprasčiausias atsakymas į visas jūsų bėdas – atsipalaiduokite. Nėra nė vieno teisingo atsakymo. Juk ši šventė priklauso jums ir elkitės taip, kaip išmanote.

Norite į santuokų rūmus ar religinę įstaigą drąsiai žengti su didele puokšte? Puiku, imkite ir tikrai nepasigailėsite. Visada svajojote apie egzotiškas gėles? Negalvokite per daug, jau žinote iš ko privalo susidaryti nuotakos puokštė. Pasaulyje gali egzistuoti mados, neretai jas keičia naujos tendencijos, tik ar tai būtinai privalo įsiskverbti į be galo asmeninę žmogaus šventę?

Neabejokite, tikrai ne. Vestuvės – diena, kai pildosi ne tik svajonės, bet ir slapčiausi norai. Žinoma, visada verta pasitarti su specialistais, apsilankyti viena ar kitame gėlių salone, paieškoti bent jau straipsnių ir nuotraukų internete bei susidaryti tam tikrą nuomonė apie rinkos pasiūlą. Pinigai nevaržo jūsų šventės? Tada pasisekė, nes pasirinkimo galimybės yra neribotos. Aišku, vieni ir kiti specialistai visada patars atsižvelgti į metų laiką bei nesusižavėti per daug kvapniomis gėlėmis, bet jei tai jaunosios svajonė, tada viskas įmanoma.

Panašu, kad nuotakos puokščių pasaulyje be galo didelių paslapčių ir nėra. Dera apsispręsti, kuriuo keliu protingiausia pasukti – noro ar galimybių. Norus išpildyti ne sunku, bet ne visi turi tam galimybių. Neabejokite, atsakykite sau ir pasirinkite teisingą kelią, tada nuotakos puokštės paslaptis jums bus aiški.

Daugiau: gėlės į namus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *