Patalpinti straipsnį siūloma dėl paslaugos įgyvendinimo

By | 2015-02-17

Patalpinti straipsnį siūloma dėl paslaugos įgyvendinimo

Straipsnių talpinimas SEO paslaugos įgyvendinimui.
Seo straipsniu talpinimas yra populiari paslauga. Ją užsako tie, kuriems reikia publikuoti straipsnius. Tam yra sukurti specialūs katalogai. Jie gali būti skirstomi pagal kainą, temas ar PR. Kiekvienas ras tai, ko ieško, nes pasiūla išties didžiulė.
Kaina – vienas iš aktualiausių klausimų SEO paslaugų rinkoje. Kiek kainuoja viena ar kita paslauga ar patalpinti straipsnį domina daugelį. Tam, kad sužinotumėte verčiau pateikite užklausas ar susiraskite šias paslaugas atliekančių specialistų kainininkus. Deja, bet ne visi savo kainas nurodo. Taip yra dažniausiai dėl labai paprastos priežasties, nes norima klientams pateikti kuo geresnį pasiūlymą. Kaina priklauso nuo daugelio kriterijų, pavyzdžiui, kiek straipsnių reikia talpinti, į kokį straipsnių katalogą ir pan. Kuo didesnis užsakymas, tuo geresnė kaina siūloma. Taip pat verta paminėti ir taip vadinamą PR. Jis reiškia – Page Rank. Iki šiol vyksta diskusijos ar būtina talpinti straipsnius tik į aukštą reitingą turinčius katalogus, kurie apmokestinti. Vieningos nuomonės dėl to kol kas nėra. Galima paminėti tik tai, kad PR nėra visiškai tikslu. Dėl to straipsniu talpinimas galimas ir netgi rekomenduojamas įvairiuose kataloguose, nepriklausomai nuo jų reitingo. PR reikia stebėti kartu su kitais kriterijais. Pavyzdžiui, DA, kuris reiškia adreso autoritetą.
Yra labai daug nemokamų straipsnių katalogų, kuriuose PR, DA, PA ir kiti vertinimo kriterijai nėra tokie aukšti, kaip mokamuose ir jau užsitikrinusiuose vietą paieškos sistemose, tačiau tai dar nereiškia, kad jie yra absoliutus blogis. Ne visi nori tokiai reklamai skirti daug lėšų, o nemokami katalogai tam puikiai pasitarnauja. Be to, kaip jau supratote, vieningos nuomonės dėl talpinimo vietos nebuvo ir nebus. Kiekvienas seo specialistas turi savo strategiją. Ji sukurta remiantis ne teorija, kurią kiekvienas galime rasti internete, bet praktika. Taigi, tik toks specialistas gali jums pasakyti, kur geriausia talpinti straipsnius ir kokia bus iš to nauda. Rasti profesionalus nebus sudėtinga, tereikia ieškoti tarp tų, kurie šia veikla užsiima ilgesnį laikotarpį. Žinoma, ir tarp pradedančiųjų pasitaiko puikių specialistų, tačiau jei nenorima rizikuoti, verčiau darbus patikėti patirtį turintiems.
Įvairūs reitingai ir kriterijai renkantis kur talpinti seo straipsnius su tuo nesusidūrusiems gali atrodyti kaip kažkoks nepaaiškinamas reiškinys. Viskas taps paprasčiau, jei šias paslaugas užsakysite pas specialistus, o jie jau tikrai žinos ne tik kur publikuoti, bet ir kaip teisingai parašyti. Jums beliks tik apmokėti sąskaitą ir džiaugtis didėjančiu pirkėjų skaičiumi.

Straipsnis parašytas: 2015-02-17