Plastikiniai langai ir Vilniuje gali būti pigūs

By | 2014-09-18

Plastikiniai langai ir Vilniuje gali būti pigūs

Skrajučių nešiotojai ir į pašto dėžutes metančių galvoje nėra visiškai jokio supratimo, kad dėžutėje atrasti lankstinukai ir informacinė medžiaga laikoma kaip kenkėjiška ar šiukšle. Lankstinukų ar skrajučių nešiotojai tik dirba savo darbą, todėl nesupranta apie ką kalbama kai atvirai jiems papriekaištaujama, kad jie šiukšlina laiptines į pašto dėžutes primėtant visokiausios informacinės medžiagos. Tokioms atakoms nėra pasiruošę ir lankstinukus apie plastikinių langų akcijas nešiojantys ir informaciją skleidžiantys darbuotojai. Bet sužinoti langų kainas yra labai svarbu, nes informacinėmis technologijomis pasigirti savo namuose gali ne visi. O ką daryti, todėl langų gamintojai ir spausdina lankstinukus, bukletus ir visokiausias skrajutes, kurios pyktį kelia ne visiems.

Vilniečiai itin niršta, kad grįžę iš darbų, savo pašto dėžutėse randa labai daug “spamo”, internautai supras. Bet tokių nėra dauguma, jei informaciją dėliosime remiantis statistika ir žmonių apklausa, nes plastikiniai langai Vilniuje yra itin paklausi prekė, todėl ne vienas atradęs skrajutę savo pašto dėžutėje apie siūlomas akcijas langams, jas parsineša namo, kad turėtų kontaktinius duomenis tų, kurie gražiai aprašė savo paslaugas, surašė labai mažas kainas skrajutėse ir suviliojo įsistiklinti langus prieš žiemos sezoną.

Plastikiniais langais Vilniuje prekiaujama kone ant kiekvieno kampo, galima pajuokauti ir taip, nes daugiabučių namų Lietuvos sostinėje yra labai daug, todėl ir užsakymų langų gamintojai turi taip pat labai daug. Kas gamintojams padeda išgyventi ir prasimaitinti.

Konkurencija sostinėje milžiniška, todėl plastikinių bei medinių langų kainos yra daug mažesnės, jei jas lygintume su 2005-2008 metų kainomis. Bet nereikia galvoti, kad pigūs langai tuo pačiu yra ir nekokybiški. Taip, nekokybiškų langų pasitaiko, bet jų kiekis yra panašus kaip ir brangių langų gamintojų, nes kas nedirba tas neklysta, todėl visada būna išimčių ar nesusipratimų. Todėl nereikėtų visus pardavėjus matuoti pagal vieną kurpalį, nes langų gamintojų Vilniuje nėra taip daug, kaip pardavėjų, todėl vieno gamintojo klaidelė gali pasireikšti ir pardavėjo paslaugų teikime.

Mediniai langai taip pat gaminami ir sostinėje, nors galima pasakyti, kad jos prieigose, pramoniniame rajone. Kainomis mediniai langai pasižymi didesnėmis, nes yra gaminami iš natūralių medžiagų ir toks gamybos procesas užtrunka ženkliai daugiau, nei plastikinių langų Vilniuje gamyba. Bet apie kainas taip ir nesužinotumėte, jei ne internetas ar šiukšle pavadinta skrajutė, įmesta į Jūsų pašto dėžutę 🙂

Taigi, prieš išmesdami lankstinuką ar skrajutę, visada pagalvokite, ar neprireiks jame esančios informacijos greitu laiku, o tada apsispręskite ir padarykite tai ką nusprendėte 😉

Straipsnis patalpintas: 2015-01-28