Internetu draustis ne tik patogiausia, bet ir pigiausia

By | 2014-10-04

Internetu draustis ne tik patogiausia, bet ir pigiausia

Internetu draustis yra pigiausia
Šiuolaikinis gyvenimo tempas skatina mus ieškoti vis naujų būdų, kaip taupyti savo brangų laiką bei pinigus. Jau beveik nieko nebestebina apsipirkimai neišėjus iš namų. Namų apyvokos prekės, drabužiai, avalynė ar net atostogos įsigyjamos greitai ir paprastai. Tereikia prieigos prie interneto. Ne išimtis ir draudimas, juk internetu draustis yra pigiausia ir tai žino labai daug besidraudžiančiųjų.
Nepaisant to, vis dar yra žmonių, kurie nepasitiki draudimu internetu. Taip yra ne tik dėl to, kad bijoma prarasti pinigus, bet ir to, kad bus labai sudėtinga įsigyti polisą. Įprastai tam, kad apsidrausti internetu nereikia turėti daug žinių apie tai. Viskas yra sukurta paprastai ir paaiškinta kas turi būti įvesta tam, kad būtų galima užpildyti draudimo polisą. Jei draudžiatės nebe pirmą kartą, tai dalis pagrindinių duomenų jau bus sistemoje ir jums nebereikės jų įvesti. Šiuo metu draudžiantis internetu neįmanoma prarasti savo pinigų, nes tai yra visiškai saugu.
Daugelis nežino, kad internetu draustis yra pigiausia. Taip nutinka dėl įvairių priežasčių. Viena iš populiariausių – klientai įpranta lankytis pas vieną draudimo vadybininką ir netikrina kitų pasiūlymų, nes mano, kad jiems bus pateiktas pigiausias. Tai dažnai yra klaidinga. Šiuo metu internetu galima pateikti užklausą ir gauti ne vieną pasiūlymą. Taigi, išsirinkti geriausią nėra taip sudėtinga. Dažniausiai naudojamasi internete esančiomis draudimo skaičiuoklėmis, kuriose suvedus reikiamus duomenis pateikiami skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymai. Juos galima lengvai palyginti. Ne tik tokiais būdais naudojasi besidraudžiantys. Paprastesnis būdas apsidrausti pigiai – kreiptis į draudimo brokerius, kurie pateiks jums geriausią pasiūlymą.
Kaina dažniausiai yra lemiamas kriterijus pasirenkant, kurioje draudimo bendrovėje draustis. Ji priklauso nuo draudimo rūšies ir bendrovės taisyklių. Pavyzdžiui, gyvybės draudimas vienoje bendrovėje gali kainuoti kelis šimtus litų, o kitoje apie pora šimtų litų. Bet kuriuo atveju ieškant pasiūlymo internetu šios bendrovės pasiūlymai bus pigesni, nei atvykus pas vadybininką.
Draudimas internetu yra pigesnis ir tuo jau spėjo daugelis įsitikinti. Tai yra priežastis to, kad vis daugiau klientų draudžiasi savarankiškai. Tuo galime įsitikinti skyrę tam šiek tiek laiko. Tai nėra apgaulė, nes draudžiantis tokiu būdu sutaupomas laikas, kurį turėtų klientui skirti draudimo vadybininkas. Taip pat nereikia rūpintis papildomomis jų darbo vietomis ar algomis bei kitomis su tuo susijusiomis išlaidomis. Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl draustis tokiu būdu – apsimoka.

Taigi, internetu draustis ne tik patogiausia, bet ir pigiausia.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-10-04