Prisimenant istoriją apie graviravimo paslaugas

By | 2016-07-08

Prisimenant istoriją apie graviravimo paslaugas

Graviravimas Vilniuje yra daugelį vilniečių gelbėjanti paslauga. Jos pagalba galima ne tik išspręsti dovanų klausimą, bet ir įgyvendinti unikalius sumanymus bei idėjas.

Prašome pasidomėti apie bandymus graviruoti, kurie buvo atlikti dar praeitame amžiuje, kas buvo pradmuo dabartinių graviravimo paslaugų startas.

Graviravimas Vilniuje

1935 buvo nuspręsta pagal Gorton Machine Corporation bandyti dramatišką demonstravimo tolimiausio tikslumo pastatytas į Gorton mašinų, kurios gali būti suprantama ir vertinama netechninė taip pat techninės galvoje. Tai tiesa, kad 300 simbolių, kurie sudaro Viešpaties malda buvo spausdinami simbolių toks mažas, kad didinamuoju stiklu buvo būtinos siekiant juos skaityti; jie buvo sumažinti nuo vieno šliužas tipo ir taip pat buvo išgraviruotas ranka ant smeigtuko galvutės. Bet toks darbas niekada nebuvo sėkmingai daroma mašina.
Žemiau yra jų sąskaita jų bandymas daryti tą patį graviravimas ant smeigtuko taško. Iš vidutinio strypo galvutė yra maždaug 100 tūkstantosios colio (.100 “arba 1/10”) skersmens. Esmė maždaug 5 tūkstantosios colio skersmens (.005 “) ar apie du kartus iš žmonių plaukų storis arba vienas lapas cigarečių popierių. Šis straipsnis pasakoja apie tai, kaip tai buvo padaryta istoriją.
Pirmasis žingsnis buvo graviruoti Viešpaties malda teisinga dizaino, kad tilptų į rato ir tokio dydžio, kuris būtų tinkamas, kad būtų tinkamai mažinti. Tai buvo padaryta su standartine Gorton kopijavimo tipą pagalba. Gautas kapitonas ar modelis buvo 2 “ratas, kuriame Viešpaties malda buvo išgraviruotas.
Tada Gorton pantografo buvo paimtas iš gamybos linijos ir keletas koregavimai buvo atlikti, pavyzdžiui, demontavimas mašiną ir patikrinti visus rutulinius guolius dydžio ir apvalumo. Tada rasės buvo skalaujama. Tai buvo būtina dėl to, kad dešimt rutuliniai guoliai (aštuonios iš gamintojo ir du iš paprastųjų radialinio tipo) yra reikalaujama perduoti judėjimą nuo pagrindinio kopiją pjovimo punkte ir darbo, ir klaida tokios mažos, viena dešimtoji tūkstantoji tik vienas iš guolių colio pakaktų iškreipia visą graviravimas taip, kad rezultatas būtų beverčiai.

Atsiprašome už vertimą, jis atliktas naudojant primityvias priemones siekiant sutaupyti laiko, bet tikimės, kad mintį apie atliktus, kadaise, graviravimo darbus, suprasite ne sudėtingai.

Pjovimas. Graviravimas. Ant vestuvinių žiedų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *