KASKO draudimas norintiems išvengti didelių nuostolių

By | 2014-12-13

KASKO draudimas norintiems išvengti didelių nuostolių
Kasko draudimas yra skirtas transporto priemonių draudimui. Kartais jis painiojamas su privalomuoju civiliniu transporto priemonių draudimu, tačiau jie nėra vienodi. Dažniausiai pasirenkamas Kasko draudimas internetu. Toks pasirinkimas turi savo priežastis.
Visų pirma derėtų paminėti, kad KASKO yra savanoriškas draudimas. Tai esminis faktas dėl kurio jis skiriasi nuo privalomojo, kuris privalomas kiekvienam transporto priemonės savininkui. KASKO apsaugos apsidraudusįjį nuo galimų finansinių nuostolių, kurie susiję su transporto priemonių, jos dalių ar įrangos sugadinimu, ar praradimu. Taip pat tai taikoma ir bagažui. Taigi, toks draudimas apsaugos ir nuo stichinių nelaimių, ir nuo vagių. Tiesa, tai bus netiesiogine prasme, nes jums bus išmokėta draudimo suma patirtam draudiminiui įvykiui. Tęsiant skirtumą aprašymą, galima paminėti ir tai, kad privalomas draudimas kainuoja gerokai pigiau, o Kasko kainuos brangiau. Taip yra dėl to, kad šiuo atveju rizikos veiksnių yra labai daug ir nuostoliai gali kainuoti itin brangiai. Dėl šių priežasčių savanorišką draudimą pasirenka brangių ir vertingų automobilių savininkai.
Taip pat ieškomi įvairūs būdai, kaip polisą įsigyti kaip įmanoma pigiau. Štai todėl populiarus Kasko draudimas internetu. Įsitikinkite tuo patys ir susisiekite su draudimo bendrovės vadybininku, kuris jums apskaičiuos draudimo sumą, tuomet internetu suraskite tą pačią draudimo bendrovę ir patys suveskite duomenis į draudimo kainos skaičiuoklę. Kaina dažniausiai būna mažesnė. Taip pat galima peržvelgti ir kitų draudimo bendrovių pasiūlymus. Jeigu neturite tam laiko, tai galima pasinaudoti tokiomis skaičiuoklėmis, kuriose apskaičiuojamos visų draudimo bendrovių kainos. O galbūt draudimo brokeris pateiks dar geresnį pasiūlymą? Kreipkitės ir greitai viską sužinosite.
Perkant draudimą internetu reikia atidžiai rinktis pasiūlymą. Kasko draudimas skiriasi tiek kainomis, tiek ir sąlygomis visose Lietuvoje esančiose draudimo bendrovėse. Todėl jums turi būti aktualu sužinoti, kokios sąlygos yra pačios palankiausios jums ir kur siūloma mažiausia kaina. Atkreipkite dėmesį į tai, kas įtraukta į draudiminių įvykių sąrašą, kokiais atvejais galios draudimo išmoka ir kokia yra franšizė. Taip pat pasirinkite tinkamą datą bei įveskite teisingus duomenis. Užsakyti polisą internetu yra labai paprasta, todėl toks būdas greitai tapo įprastas daugeliui automobilių savininkų.
Kaip ir kiekviena draudimo rūšis, taip ir KASKO turi savo privalumų ir trūkumų. Kadangi juo gali draustis visi tie, kurie to nori, tai reikia atidžiai apgalvoti, koks pasiūlymas jums geriausiai tiks. Tik užsakykite polisą.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-12-13