Nenorite patirti žalos, Jums padės

By | 2014-09-17

Nenorite patirti žalos, Jums padės

Draudimas automobiliui
Kiekvienam vairuotojui draudimas automobiliui yra labai svarbus. Įsigydami transporto priemonę mes retai kada pagalvojame ir apie galimas rizikas kelyje. Tuo rūpinasi draudimo bendrovės pasiūlydamos mums pasirinkti tinkantį polisą ir išvengti galimų nuostolių.

Taigi, nenorite patirti žalos?
Vairuotojams siūloma apsidrausti arba privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu, arba KASKO, kuris yra savanoriškas. Ar drausti savo automobilį tik privalomuoju, ar ir papildomai, priklauso nuo jūsų poreikių. Dažniausiai patariama KASKO drausti tuomet, kai transporto priemonė yra labai vertinga ar brangi. Tai draudimas, kuris garantuoja visišką jūsų automobilio apsaugą nuo visų galimų žalų. Tuo tarpu privalomasis draudimas apsaugo tik nuo jūsų sukelto eismo įvykio, kurio metu nukentėjo kiti asmenys ir jų transporto priemonės. Tokiais atvejais draudimo išmoka bus išmokėta tik jiems, bet ne jums, o apsidraudus KASKO jūsų patirtos žalos išlaidos bus padengtos.
Transporto priemonių draudimas būtinas, nes nuo įvairių nelaimingų įvykių nė vienas nesame apsaugoti. Nors dar yra vairuotojų, kurie vengia privalomo transporto priemonių draudimo manydami, kad taupo savo pinigus ir vairuodami atsargiai nepadarys eismo įvykio, tai jie klysta. Miego trūkumas, blogas matomumas, netikėtai atsiradusios kliūtys kelyje ar kiti įvykiai gali akimirksniu baigtis ne taip jau ir saugiai bei laimingai, todėl draudimas automobiliui yra būtinas. Nuostolius teks padengti jums ir dar susimokėti baudą dėl draudimo neturėjimo. Draudimas – investicija, kuri nutikus įvykiui atsiperka.
Apsidrausti galima draudimo bendrovėse, degalinėse, prekybos centruose ir internetu. Kuris būdas patogesnis, priklauso nuo jūsų, tačiau vertėtų žinoti, kad dažniausiai pasiūlymai pateikiamai internetu bus pigesni. Tai greitas ir pigus būdas apsidrausti. Tereikia išsirinkus bendrovę užpildyti reikalingus duomenis, apmokėti ir netrukus draudimo polisas bus atsiųstas į jūsų elektroninį paštą. Belieka atsispausdinti ir galima leistis į kelionę.
Renkantis pasiūlymą ne visuomet reikia rinktis pigiausią. Tai negalioja draudžiantis KASKO, nes sąlygos ir kainos kiekvienoje bendrovėje skiriasi, todėl dėmesį reikia skirti sąlygoms. Kuo jos palankesnės vairuotojui, tuo geriau. Visai kitaip yra su privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu. Sąlygos visose bendrovėse vienodos, todėl belieka išsirinkti kainą, kuri jums tinka. Ji skiriasi, nes vertinami skirtingi kriterijai, kurie lemia kainos skirtumus.
Automobilio draudimas visuomet pagelbėja netikėčiausiu metu pakliuvus į tam tikrą įvykį, kuris draudimo bendrovėje yra laikomas draudiminiu įvykiu. Tai puikus būdas sumokėjus tam tikrą įmoką nepatirti finansinės žalos ir visuomet jaustis saugiam dėl to.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-12-05