Kas iš draudimo paslaugų rūšių yra populiariausias?

By | 2014-09-17

Kas iš draudimo paslaugų rūšių yra populiariausias?

Žinoma, kad mašinos draudimas internetu
Kiekvienas vairuotojas rūpinasi savo transporto priemone. Draudimas nėra tik susitarimas su draudimo bendrove dėl nustatytų įvykių nuostolių padengimo, bet ir didžiulis privalumas savininkui, kuomet galima nutikus įvykiui išvengti finansinės atsakomybės. Vis dažniau mašinos draudimas internetu tampa daugeliui aktualus.

Kas iš draudimo paslaugų…
Draudžiantis tokiu būdu sutaupoma pinigų ir laiko. Galima pasirinkti reikiamą jo rūšį ir jaustis saugiam dėl savo finansų. Privalomasis transporto priemonių valdytojų (vairuotojų) civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas visiems, kurie turi registruotą transporto priemonę. Taip pat galima rinktis KASKO draudimą pigiau, kuris nėra privalomas. Jis pasirenkamas savanoriškai. Kainos šių dviejų draudimo rūšių skiriasi. Privalomasis kainuoja pigiau, o savarankiškas – brangiau. Skirtumas tarp kainų susidaro dėl to, kad jie yra skirti skirtingiems poreikiams. Privalomasis automobilio draudimas skirtas tam, kad nutikus eismo įvykiui būtų padengtos išlaidos tiems, kurie nukentės jo metu dėl jūsų kaltės, tačiau nepadengs jums jūsų nuostolių, todėl savo automobilio remontu privalėsi rūpintis patys. Tai didžiausias šio draudimo trūkumas.
Bet kuriuo atveju mašinos draudimas internetu bus pigesnis, nei draudimo bendrovėje, todėl galima sutaupyti draudžiantis nuotoliniu būdu. Taupomas ir laikas, nes jums nereikia keliauti į draudimo bendrovę. KASKO draudimo didžiausias trūkumas – kaina. Jis įprastai kainuoja nuo kelių šimtų litų. Didesnė kaina yra todėl, kad jis skirtas apdrausti nuo didesnės rizikos. Pavyzdžiui, nuo vagystės, gaisro, žaibo ar apgadinimo. Avarijos atveju draudimo išmoka bus išmokėta jums. Šis draudimas dažnai pasirenkamas brangių ir vertingų automobilių savininkų.
Draudimu galima drausti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir mopedus, motociklus, mikroautobusus, autobusus, krovininius automobilius ir kitas transporto priemones. Dažnai sudėtinga apsispręsti ar reikalingas savanoriškas draudimas. Galima pasitarti su draudimo vadybininku arba patiems įvertinti savo transporto priemonės vertę bei pagalvoti ar apsimoka mokėti už draudimą daugiau. Kainą sužinoti galima tiek apsilankius draudimo bendrovėje, tiek ir internetu. Kaip jau daugelis žino, internetu draustis galima pigiau. Pasirinktoje skaičiuoklėje reikia įvesti visus reikalingus duomenis ir sistema automatiškai paskaičiuoja draudimo kainą. Žinodami kokia suma turi būti sumokėta, galite nuspręsti ar verta draustis KASKO, ar pakaks privalomojo draudimo.
Draudimo polisas – saugios kelionės pradžia. Tai minimalios išlaidos, kurios padės reikiamu metu nenukentėti dėl didelių finansinių išlaidų. Kiekvienas iš mūsų kelyje privalo rūpintis ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumu. Tik tai leis mums keliuose jaustis saugiau.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-09-17