Privatus darželis Vilniuje – su savivaldybės parama

By | 2020-09-12

Privatus darželis Vilniuje yra pasiekiamas kiekviename mikrorajone. Tokia situacija sostinė leidžia tėveliams surasti patogų, ne tik sau, nes pakeliui į darbą, bet ir ypač naudingą savo vaikams. Privatus darželis turi daugiau privalumų už valdišką ir suteikia daugiau naudos.

Privatus darželis Vilniuje

privatus darželis vilniuje

Pagrindinę privataus darželio sostinėje naudą paliekant šiek tiek už nugaros pradėkime nuo mažesnės. Kadangi Vilnius yra Lietuvos sostinė nekyla ir abejonių, kodėl šis miestas pritraukia tiek daug žmonių. Vieni atvyksta vos kelioms dienoms, nes keliauja ir Vilnius buvo viena iš lankytinų vietų. Kiti į Vilnių atvyksta darbuotis, susiranda nuomai būstą ir jei turi mažų vaikų, susiduria su tam tikrais ugdymo klausimais. Vienas iš pagrindinių tėvų galvos skausmas yra vietos darželyje mažyliams paieškos Vilniuje. Kaip sostinės meras R. Šimašius pasisakė šiuo klausimu, valdiški darželiai nėra “guminiai”. Todėl atvykstantys į sostinę gyventi turėtų iš anksto pasirūpinti ir darželiu vaikams. Todėl geriausia išeitis tokiems tėveliams yra privatus darželis Vilniuje mazastebuklas.lt.

Naudinga pasidomėti:

Šis privatus darželis duri 6 filialus Vilniaus mieste ir kiekvienas tėvelis galės pasirinkti pagal patogumą ne tik mažyliui, bet ir sau. Patogus susisiekimas ir pakeliui į darbą ar net šalia jo bus optimaliausias variantas pradedant vesti savo vaikus į darželį.

Keturi mikrorajonai – 6 darželiai

Mazastebuklas.lt turi savo darželius keturiuose Vilniaus mikrorajonuose. Toks patogumas leidžia tėveliams pasirinkti geresnį ir patogesnį itin lengvai.

  • Fabijoniškių rajone, privatus darželis turi 2 savo filialus. Vienas jų randasi J. S. Stanevičiaus 61, kitas – Fabijoniškių 5C-1007. Skirtingose mikrorajono vietose esantys darželio filialai leis pasirinkti;
  • Pilaitėje taip pat galima patogiai pasirinkti vieną iš dviejų privačių darželių. Vienas randasi I. Kanto al. 3-143, kitas – Aismarių g. 9. Taigi, jei atsikėlėte gyventi į Pilaitę Vilniuje, vaiku darzelis mazastebuklas.lt yra pasiruošęs Jums padėti ir priimti mažuosius stebuklus.
  • Žirmūnai turi vieną darželį, tačiau tikėtina, kad tokio kiekio pilnai pakanka. Na, o jei mazastebuklas.lt darželio administracija nuspręs, kad naudinga įsteigti dar vieną filialą kitame Žirmūnų mikrorajono gale, tikėtina, kad taip ir nutiks. Darželį galima rasti adresu S. Žukausko 33-55 ir jei prireiks informacijos, administracija suteiks ją visą;
  • J. Glaubico 22A įsikūręs Tarandėje yra kone privačių darželių širdis. Ir jei gyvenate netoliese ar vykdami į darbus pravažiuojate šį mikrorajoną, darželio durys yra atviros bet kada.

Pusdienio ugdymo paslauga

Vilniuje ugdymo paslaugas teikiantis darželis mazastebuklas.lt teikia ir pusdienio ugdymo paslaugą. Galima mažylį palikti nuo ryto iki pietų arba atvesti jį po pietų ir atsiimti vakare. Darželis uždaromas 18 valandą, todėl baigus darbą ramiai spėsite pasiimti ir savo angeliuką.

Taigi, jei ieškote privataus lopšelis-darželis Vilniuje, atraskite mazastebuklas.lt erdves patogiame Jums mikrorajone.

Daugiau info telefonu:

+37068087767 darbo dienomis nuo 9-17 val.

El. paštu:

info@mazastebuklas.lt