SEO straipsniai parašyti paties yra nekokybiški

By | 2014-12-17

SEO straipsniai parašyti paties yra nekokybiški

Keista klausytis klientų pasakojimų, kaip jie bandė rašyti SEO straipsnius ir optimizuoti savo puslapį. Dažnai besikreipiantys paslaugos sėkmingi verslininkai, jei taip galima pasakyti, kurie ketina plėsti verslą ir internetinėje erdvė prasitaria, kad yra bandę savarankiškai optimizuoti savo internetinę svetainę. Tik praėjus tam tikram laikui suprato, kad tai yra laiko gaišimas, todėl kreipiasi pas seo specialistus.

Visų pirma, verslininkai pasiskaito, kad puslapio optimizavimui visiškai pakanka tekstų ar straipsnių. Jie mano, kad seo straipsniai yra pagrindinis variklis optimizuojant puslapį ir klysta. Kodėl, greičiausiai daugeliui kils toks klausimas? Todėl, kad seo optimizavimas vyksta ne nuo seo straipsnių ar rašinėlių kokių nors rašymo. Tai yra atsakingas ir labai svarbus procesas informacijos kėlimui paieškos sistemose. Todėl pradėjus darbus tik nuo tekto talpinimo ir jo mėtymo bet kur ir bet kada neduos jokio rezultato. Tai privaloma atlikti tik po tam tikrų darbų atlikimo. Todėl straipsniai sudėlioti pagal seo reikalavimus bus niekiniai, jei patys rašysite ir galvosite, kad bet koks ir bet kaip parašytas tekstas jau yra seo.

Taip pat paskaitykite:

Seo straipsniai yra rašomi ir naudingi, taip, šito paneigti negali ir nedrįsta niekas, bet, kad būtų pagrindiniai, girdime dažnai, todėl tenka ilgai pasakoti istoriją, nuo ko prasideda pačios seo paslaugos, kokiu principu vyksta darbų dėliojimas, kokius veiksmus privaloma atlikti svetainės viduje norint, kad svetainė iškiltų paieškos sistemoje, pradėtų traukti lankytojus ir pradėtų duoti taip laukiamus darbo vaisius. Ir kai klientai supranta, kada tik ir po kokių darbų atlikimo galima ir rekomenduojama naudoti seo straipsnius, pradeda vos ne spjaudytis, kad tokį ilgą laiko tarpą jie sugaišo tik tam, kad vėliau patys užgesintų viltį, savarankiškai ir beveik nemokamai optimizuoti savo svetainę.

Seo tekstai nėra rašinėliai ar bet kaip sudėlioti žodžiai ir sakiniai. Tai yra kruopščiai atrinktos frazės temai, pagal kurią norima iškelti ir optimizuoti internetinį puslapį. Todėl tokius darbus kokybiškai atlieka ne gabūs gimnazistai, kurie visada už rašinėlį gauna dešimtukus ir ne studentas, kuris copy paste principu sklandžiai sudėlioja referatus ar kursinius. Straipsnius pagal reikalavimus privalo dėlioti ir surašyti tik ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie specializuojasi ne šiaip sau rašyme, bet rašyme seo srityje, kas labai svarbu žvelgiant į ateitį, kai lauksite norimų bei kokybiškų seo paslaugos rezultatų į pagalbą pasitelkiant ir straipsnius.

Taigi, patys rašinėdami ir darydami bet kokius nukreipimus juk nežinote, nuorodos grįžtamosios, ar tokios funkcijos tinklaraštyje yra išjungtos. Todėl meskite iš galvos tą mintį, kad Jūs galite patys sudirbti ir su seo. Palikite tuos vargus ir laiko gaišimą specialistams ir nustebsite, kad per puslapio optimizavimo laikotarpį Jūs ne tik, kad nesugaišote laiko, bet dar ir nudirbote savo verslui labai daug darbų. O optimizuota svetainė jau pradeda duoti ir vaisių…

Straipsnis parašytas: 2014-12-17