O.o.o… Milanas. Trumpa išvyka į Milaną padeda atsigauti

By | 2014-09-17

O.o.o… Milanas. Trumpa išvyka į Milaną padeda atsigauti

Pigiai nuvykti į Milaną nesudėtinga. Jokios čia paslapties nėra, tereikia pasirūpinti lėktuvo bilietais ir jau galima susipažinti su itališko gyvenimo ypatumais.

Žinoma, kad skubėti neverta, kai perkate bilietus. Visada ieškokite pigesnių, o jei skrydis nebrangus ir tiesioginis, tai išvis šaunu. Daugelis keliautojų Milano nevertina. Jie labiau žavisi kitais šiaurės Italijos perlais – Florencija, Venecija patinka daugeliui, Roma geba sužavėti, o pietinė šalies dalis – nepakartojama, bet neapsigaukime ir Milane tikrai yra ką veikti.

Jei atvykstate ilgesniam laiko tarpui, viename mieste per daug ilgai būti nėra labai protinga. Iš šio miesto nesudėtinga pasiekti Florenciją, Sieną, Veneciją, labai kantrūs ir į Romą ar net toliau užsuka. Sakykime, kad laiko dovanos neturite. Tik kelios dienos laisvos, bilietas į Milaną jau kišenėje. Natūralu, kad kyla klausimas – o ką Milane nuveikti galima?

Tikrai daug ką, svarbu, kad tik noro bei pinigų užtektų. Žinoma, jei esate asmuo, kuris pamišęs dėl apsipirkimo (šiais laikais, tokių žmonių pakankamai daug, labai sielotis dėl to neverta), tai šiuolaikinis Milanas pritaikytas jums. Nualpti galima nuo pasirinkimo laisvės, įpakavimų grožio, kokybiškų produktų bei malonių pardavėjų. Atvykite, kai čia vyksta Milano mados savaitė ir nenorėsite grįžti atgal, nes taip puikiai apsirengusių ir viską tobulai suderinusių asmenų niekur kitur neišvysi, nebent tik Paryžiuje.

Pridėkime ir miesto architektūros stebuklus, kaip Domo katedrą ar prabangiam apsipirkimui tinkamą Galleria Vittorio Emanuele II stiklinio stogo pasažą netoli tos pačios katedros bei Cimitero Monumentale, nors tai ir kapinės, bet jose yra daugiau negu 6000 skulptūrų, ar Parco Sempione – Milano centrinis parkas, kur stovi Napoleono įsakymu pastatyta Taikos arka – tikrai turėsime turiningas kelių dienų atostogas.

O.o.o…

Tikri meno mylėtojai keliauja į Santa Maria della Grazie bažnyčią, kur iki šios dienos galima pasigrožėti Leonardo da Vinči Paskutinės Vakarienės kūriniu. Jei išalkote eikite drąsiai į užkandines, picerijas ar sumuštinių parduotuves, kur paniniai turi skonį ir maloniai pildo skrandį. Viską nuplaukite išties gera kava ar vietiniu vynu ir pajusite gyvenimo malonumą bei suprasite, kad Milanas tinka trumpoms išvykoms. Kas smagiausia, kad pigių bilietų į šį Italijos miestą niekada netrūksta.

Taip pat pasidomėkite:

Aviabilietai internetu.

Pigūs aviabilietai.

Pigūs skrydžiai.