Siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą ir atvirkščiai

By | 2014-12-09

Siuntiniai iš Anglijos į Lietuvą ir atvirkščiai

Daugelis lietuvių, ar emigravusių tautiečių siunčia vieni kitiems siuntinius ne tik švenčių proga. Kasdieniai siuntiniai savo vaikams, anūkams ir artimiesiems yra tas veiksnys, kuris iki šiol palaiko gyvenančius Lietuvoje ir galbsti nuo dar didesnio skurdo.

Suprantama, kad siuntinius siųsti Lietuvos paštu yra brangu dėl neaiškių priežasčių, todėl daugelis tėvynainių juos siunčia su siuntų tarnybomis arba didelius krepšius įkelia į mikroautobusus, kurie veža keleivius tiek iš Anglijos į Lietuvą, tiek iš mūsų šalies veža norinčius ir į UK. Siuntos UK yra labai populiarios, ju jos siunčiamos savo artimiesiems, draugams ar tiesiog šeimos nariams. Todėl tokios paslaugos yra reikalingos, kad šeimos palaikytų tarpusavyje ryšius, santykius ir nenutoltų vieni nuo kitų. Tad siuntiniai iš UK ar Lietuvos dar keliaus ir bus siuntinėjami gan ilgus metus.

Siuntų į UK kainos nesikandžioja. Tai priklauso į kokį regioną Anglijoje reikia pristatyti siuntinį ir iš kokio miesto Lietuvoje reikia paimti suruoštą siuntą artimiesiems. Kaina taip pat priklauso ir nuo siuntos dydžio, nes būtų nesąžininga, jei vienodu tarifu ar mokesčiu būtų apmokestintos visos siuntos. Juk vieni siunčia didesnius, kiti mažesnius, o tretiems prireikia viso mikroautobuso, kad visus norimus daiktus pristatytų ten, kur norima. Taigi, vieni siuntiniai kainuoja 15-20 svarų, jei siuntinukas nėra didelis, kiti įkainojami 30-40 svarų, o treti, jei siuntinys yra didelis ir sveria iki 20 kilogramų, gali kainuoti net iki 60 svarų. Todėl kraunant lauknešėlį tenka atidžiai ir rimtai pasvarstyti, ar tikrai deda į siuntą pačius reikalingiausius artimiesiems daiktus.

Siuntinio iš UK į Lietuvą ir iš Lietuvos į Uk laikas nėra trumas, ne taip kaip lėktuvu, jei skraidinate tik siuntinį. Mikroautobusu, Jūsų siunčiami siuntiniai keliauja apie 2 paras, priklausomai nuo oro sąlygų, muitininkų ir suprantama, kad nuo pačios gabenimo technikos. Jei ji subyra kur pakelėje, tenka šiek tiek palaukti, kol bus ištaisyti ir pataisyti gedimai ir siuntos bus pristatytos nurodytu adresu. Su lėktuvu žinoma, kad yra greičiau, bet pagalvokite, mikriukais gabenamos siuntos Jums įteikiamos tiesiai į rankas namuose, o skraidinant juos, dar teks išleisti tam tikrą sumą kelionei iki oro uosto ir dar susimokėti už automobilio parkavimo pačioje aikštelėje. Tad verta prieš užsakant siuntimo paslaugas, kuri iš jų yra pati geriausia, patogiausia ir žinoma – pigiausia. Tada Jūsų artimieji neturės galvos skausmo sprendžiant atsiėmimo dilemą ir dėl papildomų išlaidų, ar tai siuntinys būtų UK, ar Lietuvoje.

Straipsnis parašytas: 2014-12-09