Pigios ir įsimintinos kelionės – Oslas

By | 2014-12-04

Pigios ir įsimintinos kelionės – Oslas
Nuostabusis Oslas pakeri visus, kurie čia atvyksta. Tai ne tik Norvegijos sostinė bei didžiausias šios šalies miestas. Būtina žinoti ir tai, kad jis – seniausia Skandinavijos šalių sostinė, kurios istorija prasideda 1048 metais, kuomet buvo įkurta.
Keliautojai dažnai šį miestą pasirenka norėdami pažinti skandinavų kultūrą ir vertybes. Šiuo metu kiekvienas iš mūsų gali nesunkiai suorganizuoti kelionę į Oslą. Pigūs skrydžių bilietai dažnai vilioja nors trumpam nuvykti į ten ir patiems pamatyti lankytinas vietas, kurios garsėja visame pasaulyje. Planuodami kelionę keliautojai visuomet domisi, kiek jiems tai kainuos, todėl dažnas ieškotojas ieško, kur siūlomi pigūs aviabilietai internetu. Daugelis iš jų žino, kad didžiąją kelionės biudžeto dalį sudaro būtent kelionės išlaidos transportui. Tai negalioja norint keliauti į Oslą. Skrydžiai vykdomi ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno oro uosto. Pradėję domėtis kaina maloniai nustembame, nes galima bilietus įsigyti itin pigiai – nuo keliasdešimt litų. Taigi, skrydis į Skandinavijos šalių sostinę yra labai pigus.
Viena iš geriausių žinių yra ir ta, jog Norvegijos sostinė Oslas nėra itin didelis, todėl kiekvienas turistas gali daugelį įdomybių pamatyti leisdamasis į ekskursiją pėsčiomis. Kaip sakoma, kas geriau padeda pažinti miestą, jei ne pasivaikščiojimas juo? Turistai dar prieš kelionės pradžią ima domėtis ir ieškoti įdomių vietų, kurias būtina aplankyti atvykus į čia. Žinoma, kiekvienas turi savo pomėgių, tačiau visi atranda tokių vietų ir objektų, kurie pateisina visus jų lūkesčius. Net ir gamtos mylėtojams Oslo miestas visuomet išliks atmintyje. Jį supa ne tik kalnai, kurių grožis pakerės visus, bet ir miškai, salos bei uolos. Žygis į gamtą – puiki idėja pradėti pažintį su Norvegijos gamta.

Pigios ir įsimintinos kelionės – Oslas
Visi girdėjome apie galinguosius vikingus. Atvykus į Oslą gerbėjai ras ne tik muziejų, bet ir įspūdingas ekspozicijas Vikingų laivų muziejuje. Taip pat čia patiks visiems tiems, kuriuos domina nuotykiai ar istorija. Žinoma, įvairių muziejų atrasite kur kas daugiau. Ne tik tai traukia turistus. Nepamirškite ir nuostabios architektūros, kuri formavosi ne vieną šimtmetį. Tai ne tik pasivaikščiojimas senamiesčiu, bet ir garsiosios Akershus tvirtovės lankymas bei pažintis su Karaliaus rūmų istorija. Keliautojų laukia daugybė lankytinų vietų, todėl reikia gerai suplanuoti viešnagės laiką.
Nors dažnai girdime Oslą minint tarp brangiausių ne tik Europos, bet ir pasaulio miestų, tačiau visuomet galima rasti galimybių, kaip jame apsilankyti neišleidus didžiulių sumų pinigų. Nepraleiskite progos pamatyti gražiausių ir įdomiausių Norvegijos sostinės vietų. Kelionė bus nepamirštama, jei nepamiršite save saugoti ir naudotis draudimu.

Pigios ir įsimintinos kelionės ir Oslas…

Straipsnis parašytas: 2014-12-04