Kaip išsirinkti geriausią stogo dangą

By | 2017-10-11

Kaip išsirinkti geriausią stogo dangą

Greičiausiai, kad sunku būtų rasti tokį lietuvį, kuris nėra svajojęs apie savo namus. Vieni jau tokius turi, o kiti tik pradeda statybų etapą. Toks procesas nėra lengvai įgyvendinamas, tenka ilgai planuoti, spręsti įvairius techninių planų klausimus ir žinoma, iš kokių medžiagų bus statoma.

Jei namas pradedamas statyti, tai suprantama, kad statybinių medžiagų teks ieškoti pradedant nuo pamatų, tai arba pamatų liejimas, arba įrengimas panaudojant pasirinkto gamintojo blokelius. Bet, jeigu namas įsigytas jau pastatytas ir norima tik technikai jį rekonstruoti, teks iš pagrindų pasigilinti ir susipažinti su norimomis panaudoti medžiagomis.

Stogo dengimas ar rekonstravimas taip pat svarbus klausimas. Kokia gerovė, jei virš galvos kiauras stogas? Todėl šis klausimas itin svarbus ne tik pradėjus statyti namą, bet ir įsigijus jau pastatytą. Dažnai, kai įsigyjamas nuosavas būstas tik vėliau pastebimi visi trūkumai, prakiuręs stogas ne taisyklė. Bet kokiu atveju tenka spręsti stogo dengimo medžiagų klausimus.

Stogo danga

Stogo dangų yra įvairių rūšių. Lietuviai greičiausiai jau yra susipažinę su mūsų šalyje dangas gaminančiomis įmonėmis, tai ir UAB “Gargždų mida” ir UAB “Eternit Baltic”. O iš užsienio šalių gamintojų, daugeliui jau yra žinomi tokie gigantai kaip Bender, Monier, Wienerberger, Ruukki ir daugybė kitų, ne ką mažiau populiarių stogo dangų gamintojų.

Naudinga pasidomėti:

kaip išsirinkti

Prieš pradedant rinktis medžiagas naudinga pasirinkti, kokia stogocerpes.lt stogo danga labiausiai tinka Jūsų namui. Yra toks specialistų pastebėjimas, kad atėję į stogo dangomis prekiaujančios įmonės biurą klientai, su tikslu įsigyti pigiausios dangos, neretai iš jos išeina įsigiję kone brangiausią. Tai nėra pardavėjų nuopelnas nors, dalį garbės būtų galima priskirti ir jiems. Bet renkasi gi klientai, o tai padaro tik gavę išsamią informaciją apie vieną ar kitą stogo dangos techninę charakteristiką. Ne visi nori gyventi lyg angare įskardintame name, kai kiekvienas lietaus lašelis virsta barbenimu. Ne kiekvienam prie širdies ir plastikinės – PVC stogo dangos, nes prabanga jos tikrai nespindi, o ir namo stogas atrodo lyg vasarnamio.

Štai kodėl daugelis namų savininkų renkasi čerpes ir skirtingas jų rūšis. Keraminės arba betoninės dangos stogams, namui suteikia išskirtinumą, savininkui jaukumą ir saugumą. Tokių namų stogai apsaugo namą nuo klimato bei oro sąlygų pokyčių, apsaugo nuo triukšmo patekimo į patalpas ir kas svarbiausia, nėra tokios brangios įsigijimui. Štai kodėl pardavėjams pateikus visą informaciją apie susidomėtą dangą, daugelių nuomonė pakrypsta stogo čerpių link.

Taip pat skaitykite:

Na, o jeigu abejojate, kad pardavėjas gali bandyti įpiršti Jums stogą brangiau ir vangiai dalinasi informacija, visada aplankykite tokius kelis, kad visumoje galėtumėte susidaryti savo nuomonę ir atrasti stogo dangos kokybės bei kainos vidurį. Kaip išsirinkti, nebus sunku.

SEO straipsnių talpinimas seo.itturas.lt