Automokykla Vilniuje siūlo ir CE kategoriją

By | 2014-12-04

Automokyklos Vilniuje siūlo ir CE kategoriją
Vairavimo kursai yra labai populiarūs. Kasmet į juos ateina daugybė norinčiųjų išmokti vairuoti tam tikras transporto priemones ir įgyti vairuotojo pažymėjimą. Populiarūs įvairūs mokymai. Tarp jų ir ce kategorija Vilnius.
Norint laikyti tam tikrą kategoriją būtina ir atitikti keliamus reikalavimus. Vien noro ir pinigų tikrai nepakanka. CE kategorija Vilnius galima tik nuo 21 metų amžiaus ir turint C kategoriją. Įgijus ją galima bus vairuoti C kategorijos automobilius ir priekabas, kurių didžiausioji leidžiama masė didesnė kaip 750 kilogramų. Dažnai vairuotojai pasirenka bendrus C ir CE kursus. Taip taupomas laikas ir pinigai. Verta paminėti ir tai, kad tuomet bus tik vienas bendras valstybinis teorijos egzaminas, o praktikos bus laikomas atskirai kiekvienai kategorijai. Taigi, kaip matome toks būdas tikrai naudingas.

Automokykla Vilniuje

Kartais svarstoma, kas svarbiau ar teorija, ar praktika? Be kažkurios šių mokymų dalies nebus pilnavertės kitos srities žinios. Mokymai pradedami nuo kelių eismo taisyklių. Teorija labai svarbi. Taip pat verta visuomet atminti ir tai, kad reikia nuolat sekti naujausius KET pakeitimus tam, kad kelyje vairuoti saugiai ir laikantis visų taisyklių. Nors pakeitimai būna reti, tačiau kartkartėmis jų pasitaiko.
Jeigu jums reikalinga ce kategorija Vilniuje, tai be teorinių žinių turėsite mokytis ir praktinių. Vairavimo aikštelėse ir kelyje įgyjami vairavimo įgūdžiai. Ne visuomet būsimiems vairuotojams pakanka paskirtų akademinių valandų kiekio. Kartais iškart užsakomos papildomos valandos, kurių metu instruktorius mokys to, ko jums reikia, tačiau dažniausiai papildomos vairavimo pamokos užsakomos tik tuomet, kai iš pirmo karto neišlaikomas valstybinis egzaminas. Visuomet verta įvertinti savo įgūdžius patiems ar pasiteirauti pas instruktorių ir jei reikia, pasinaudoti galimybe papildomai mokytis. Tuomet bus didesnė tikimybė, kad valstybinį egzaminą išlaikysite iš pirmo karto. Jūs ne tik išleisite mažiau pinigų ar sugaišite mažiau laiko, bet ir patirsite mažiau streso. Juk daugeliui vairavimo egzaminas nėra malonus užsiėmimas, taigi galima pasinaudoti įvairiomis priemonėmis, kurios padės to išvengti ir jaustis tvirtai laikant egzaminą vieną kartą.
Visose šalyse vairuotojams yra keliami tam tikri reikalavimai, kurių laikantis išlaikomas saugumas ir išvengiama nesusipratimų. Ne išimtis ir Lietuva. Norint vairuoti pasirinktą transporto priemonę reikia ne tik baigti mokymus, bet ir išlaikyti egzaminus bei gauti vairuotojo pažymėjimą su reikalinga kategorija. Taip pat būtina visuomet siekti to, kad saugumas būtų pirmoje vietoje važiuojant keliuose.

Vairavimo mokykla.

Straipsnis parašytas: 2014-12-04