Pats kiečiausias SEO paslaugos pasiūlymas mano verslui

By | 2015-02-09

Pats kiečiausias SEO paslaugos pasiūlymas mano verslui

Mano verslas pradėjo nešti sėkmę, todėl negaliu nepasidalinti pasiūlymu, kurį gavęs ir perskaitęs sutikai ir nesigailiu.

Laba diena,

Smagu, kad domitės mūsų paslaugomis.
Telefonu sunku išdėstyti išsamius žingsnius atliekant darbus, todėl pateikėme raštu.
Jei kils klausimų, galime susiskambinti ir viską aptarti telefonu.

SEO tekstai į svetainę, kurių rekomenduojamas kiekis internetinio puslapio startui yra 7-10 vnt. skirtingomis temomis.
1 teksto kaina – 10,44 EUR + PVM.
Tekstai skirti šiek tiek ir pasiskaitymui, bet labiau orientuoti GOOGLE paieškos sistemai.

Kas liečia SEO paslaugas, jos nėra trumpos.
Naujo internetinio puslapio raktų iškėlimas trunka iki 12 mėnesių.
Suprantama, kad galite gauti pasiūlymą pigiai ir greitai. Perspėjame, jei puslapį kuriate ilgam ir galvojate apie ilgalaikį verslą bei sėkmę, tokių pasiūlymų reikėtų vengti.
Kodėl? Todėl, kad teisėtu ir natūraliu būdu atliekamos paslaugos nėra tokios greitos. Trumpalaikiai ir dirbtiniai-virtualūs iškėlimai taip pat yra trumpalaikiai, nes yra naudojamos juodosios technologijos (virtualūs darbai), kuriuos seka ir blokuoja GOOGLE sistema. Taigi, jei pasinaudosite pigiai ir greitai paslauga, gali būti, kad po tam tikro laiko, Jūsų puslapis bus įtrauktas į GOOGLE blacklink sąrašą, kas reiškia, daugiau jokių iškilimų su šiuo puslapiu nebus. Iškėlimus per trumpą laiką darome ir mes, tik jas rekomenduojame verslą siūlantiems maksimum metus. Bet nereiškia, kad visus tuos 12 mėnesių raktai nebus aptikti GOOGLE paieškos algoritmų ir nebus blokuoti jau po kelių mėnesių ar net savaičių.

Taip pat paskaitykite:

Taigi, Jums rinktis, norite greitai ir trumpai, ar norite natūraliai, stabiliai ir kokybiškai?

Kaina priklauso nuo raktų kiekio bei jų konkurencingumo paieškoje. Naujų puslapių startas visada – sunkiausias. Kai svetainė užaugina savo informacinę bazę, tada ji įgauna kitą vertę internete. O dabar…
Jums, kaip startuojantiems nuo nulio, galime pasiūlyti geriausią variantą aukščiausiai kokybei pasiekti:

290 EUR + PVM, per 12 mėnesių (kas mėnesį mokant  (290 EUR + PVM) ir mes iškelsime 20 sutartų raktažodžių, kurių bendras užklausimų kiekis gali siekti apie 3-5K kas mėnesį (skaičiai svyruoja nuo sezoniškumo).
Į šią kainą įeina: Jūsų svetaine rekomenduosime patalpinti į internetinių puslapių katalogus, kurie yra rekomenduojami informacijos sklaidai. Katalogams bus reikalingi ir straipsniai. Į kainą įeina ir straipsniai, kuriuose bus aprašytos Jūsų paslaugos ir gaminiai. Atliksime išorinę puslapio optimizaciją. Iškelsime sutartus raktus į TOP 1-5 poziciją.
12 mėnesių nereiškia, kad tik suėjus 12 norimi raktai atsidurs TOP’e, ne. Vieni raktai jau po kelių mėnesių gali iškilti į TOP 10, atsiras nedidelis lankytojų srautas, kas suteiks galimybę parduoti ir produktus (priklausys nuo Jūsų vadybinių sugebėjimų). Taip palaipsniui, per 12 mėnesių visi sutarti raktai atsidurs stabilioje TOP 1-5 pozicijose.

Natūraliu būdu, naują Jūsų puslapį ir pasirinktus raktažodžius galime iškelti per 12 mėnesių.
Pradžioje, rekomenduojame sėkmingai pasileisti optimizuotą puslapį. Galime teikti nemokamas konsultacijas, po to, kai puslapio meistrai pasakys, kad jau galime talpinti į serverius ir pateikti GOOGLE paieškos sistemai įvertinimui. Kaip namo statybose pamatai, taip SEO paslaugų ir rezultatų kokybės daliai įtakoja ir pačio puslapio paruošimas tam.

SEO paslaugos nėra trumpalaikės dėl tam tikrų priežasčių, kurių eigai mes neįtakojame:
1. Po naujo internetinio puslapio paleidimo, būtina leisti nusistovėti informacijai pačioje paieškos sistemoje. Pirmą mėnesį, Jūsų puslapį tikrins GOOGLE Penquin algoritmas, kuris sudėlioja svetaines į paieškos “lentynas”.
2. Po kiek laiko, Jūsų svetainę aplankys ir programa pavadinimu Panda, kuri tikrina natūralumą, informacijos tikrumą, patikimumą ir svarbą pačiai paieškai. Toks procesas trunka ne dieną ir ne savaitę, bet kelis mėnesius.
3. Penquin ir Panda, po pirminio puslapio įvertinimo suderina informaciją tarpusavyje, kuri jau būna paversta į skaičius ir nustato puslapio informacijos pirminę vietą paieškoje.

Taigi, sekant GOOGLE programų eiliškumu, pirmi trys mėnesiai yra įvardinami (tik naujų puslapių) kaip bandomasis laikotarpis pačiam puslapiui, nes informacija privalo “nusistovėti” paieškoje ir atrasti joje savo vietą. Kaip supratote, tokia informacija yra rūšiuojama puslapiais po 10 ir jų gali būti begalės, priklausomai nuo jų šaltinių kiekio bendroje erdvėje.

Jei pasiūlymas Jus įtikino pasirinkti mus, nemokamai atliksime internetinės erdvės analizę, surasime ir parinksime tinkamiausius raktinius žodžius (derindami su Jumis), pakonsultuosime dėl puslapio vidinio optimizavimo (jei prireiks). Po darbų atlikimo pakonsultuosime, kaip išlaikyti esamas pozicijas neišleidžiant daug lėšų. Visus įmanomus klientus paieškoje atvesime į Jūsų internetinį puslapį.

Kiekvieno mėnesio pirmoje pusėje teikiame ataskaitas dėl raktinių pozicijų pokyčio.
Apmokėjus pirmąją sąskaitą, kitą išrašome trečią mėnesį kaip už praėjusį. Todėl, turėsite visas galimybes įvertinti darbų eigą (iš ataskaitos apie raktų pozicijas) prieš apmokant eilinę sąskaitą.
Jei pageidausite, galime pasirašyti sutartį.
Tad, pasiūlymas mūsų, sprendimas – Jūsų.
Lauksime Jūsų atsakymo.
Ačiū!

Linkime sėkmės!

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-02-09