Aviabilietai Lietuvoje turi savo kainą

By | 2014-12-13

Aviabilietai Lietuvoje turi savo kainą
Nuo ko prasideda pigių lėktuvo bilietų paieška? Dažniausiai keliautojai jų ieško internetu, nes taip pigiau ir greičiau. Įvedus į paieškos sistemos laukelį pigūs aviabilietai tuoj pat gausite daugybę pasiūlymų. Svarbiausia – žinoti, kur ir kaip jų ieškoti, nes ne visi pasiūlymai bus pigūs.
Taigi, svarbiausia visiems tampa kaina. Norint ją sužinoti netenka ilgai ieškoti. Jeigu norite sutaupyti, tai pasirinkite pigius aviabilietus siūlančias bendroves. Jos nuo įprastų kelionės agentūrų skiriasi tuo, kad savo klientams pateikia geriausius pasiūlymus, kokius tik gali surasti. Tokių bendrovių yra ne taip jau ir mažai, todėl išsirinkti nebus labai sudėtinga, nebent tik dėl to, kad jų yra daug. Žinodami, kur ieškoti tinkamų bilietų turite nuspręsti kokia kelionių kryptis jus domina bei kuri kelionės data bus tinkama skrydžiui.
Ką būtina žinoti apie lėktuvo bilietų kainas? Pagalvokite, kas jums aktualu? Galbūt būtinai reikia skrydžio naujųjų metų sutikimui Paryžiuje? Ar jūsų tikslas įsigyti pigiausius bilietus į Ispanijos salas? Nuo to priklauso ir būdai, kuriais jūs ieškosite tinkamų bilietų. Daugeliui aktualiausia tampa aviabilietai kaina. Tokiais atvejais turite išsiaiškinti, kaip juos įsigyti pigiai. Svarbiausi patarimai, kuriuos pateikia tokius bilietus perkantys keleiviai yra labai paprasti.
Vienas iš svarbiausių – keliaukite tuo metu, kai nėra populiarios kelionės tame mieste ar toje šalyje. Taigi, taip vadinamas turistų sezonas nebus pigiausias pasirinkimas. Jeigu pasirinktoje vietoje daugiausia turistų sulaukiama vasarą, tai jums kelionę derėtų planuoti rudenį, žiemą ar pavasarį. Taip pat vertėtų ieškoti bilietų eilinėmis darbo dienomis bei rinktis skrydžius su persėdimais. Tai labai paprasti patarimai, kurie iš tiesų padeda sutaupyti.
Dažnai klausiama, kiek kainuoja lėktuvo bilietai į tam tikrą šalį. Jeigu jus domina konkretus oro uostas, kuriame jūs išsilaipinsite, tai ieškokite konkrečiomis datomis reikiamų skrydžių keliose bendrovėse. Toks palyginimas jums leis greitai pamatyti, kur yra mažiausia kaina. Pavyzdžiui, vienoje kelionių agentūroje skrydis Vilnius – Milanas kainuos 200 litų, o pigius skrydžius siūlančioje – 99 litus. Skirtumas gali jus nustebinti.
Negalvokite, kad sumokėję mažiau nusivilsite kelione. Kartais net tas pats skrydis siūlomas skirtingomis kainomis. Žinoma, kartais pigūs skrydžiai organizuojami ne tokiu komfortišku lėktuvu ar bagažo kiekis gali būti ribotas, bet jei jūsų tikslas pigūs aviabilietai, tai tikrai verta juos įsigyti pigiau. Tai puiki galimybė sutaupyti skrydžiui ir pamatyti tas vietas, kurios jus domina.

Straipsnis parašytas: 2014-12-13