Kelionių draudimas suvilioja ne visus

By | 2014-12-16

Kelionių draudimas suvilioja ne visus
Pastaruoju metu daugelį keliautojų suglumina pranešimai apie neįvykusias keliones, kuomet kelionių organizatorius bankrutuoja. Nemaloni žinia apie sumokėtus pinigus ir nebūsiančią kelionę gali daugelį priversti supykti, tačiau ne tik dėl to gali tekti atšaukti kelionę. Šiuo metu siūlomas kelionių draudimas internetu yra puikus būdas finansiškai apsisaugoti nuo neįvykusios kelionės, jei netikėtai negalėsite į ją išvykti. Žinoma, priežasčių, kodėl rinktis jį yra gerokai daugiau, tačiau dabar ši tampa pačia aktualiausia.
Kas yra kelionės draudimas? Tai draudimo rūšis, kuria apsidraudus galioja draudimas nuo ūmių ligų, nelaimingų atsitikimų bei apdraustojo padaryta žala kitiems asmenims. Jam priklauso ir dingusio bagažo, kelionės atšaukimo ar jos neįvykimo įvykiai. Nuo viso to galima apsidrausti. Daugelis nežino, kokio galimybės apsisaugoti nuo įvairių galimų finansinių nuostolių keliaujant, tačiau pasidomėjus viskas taps aišku.
Dažnai keliautojai nerimauja dėl įvairių priežasčių, kurios gali nulemti tam tikrus netikėtumus atostogaujant. Viena iš jų yra ta, kad kelionės metu jie susirgs ar patirs traumą. Tokiais atvejais yra medicininių išlaidų, repatriacijos ir nelaimingų atsitikimų draudimas, kuris atlygins patirtas išlaidas dėl tokių priežasčių. Apsidraudusiam asmeniui bus apmokėtos išlaidos būtinam ambulatoriniam ar stacionariam gydymui, pervežimui į reikiamą ligoninę, vaistams. Taip pat galimi ir kiti draudimo variantai.
Dažnai užsakomas kelionių draudimas internetu sutaupo ne tik pinigus, nes kainuoja pigiau, bet ir laiko. Tik kartais besidraudžiantys nežino, ką jiems pasirinkti. Visuomet galite išbandyti kelis galimus draudimo įmokos ir išmokamų sumų variantus su skaičiuokle. Pavyzdžiui, galite pasirinkti draudimą tik nuo nelaimingų atsitikimų ir medicininėms išlaidoms padengti, o nesirinkti bagažo draudimo.
Tiesa, daugelis dėl saugumo renkasi visas galimas rizikas. Tarkim, dingus bagažui visuomet geriau žinoti, kad nuostoliai bus padengti. Daugeliui aktualus ir neįvykusios kelionės draudimas, kuris galioja tais atvejais, kai dėl apsidraudusiajam iškilusių priežasčių jis negali išvykti. Tokiems atvejams priskiriamos avarijos vykstant į kelionę, artimųjų liga ir kitos priežastys. Tokių atvejų pasitaiko pakankamai dažnai, todėl geriau nuo galimų finansinių nuostolių apsidrausti iš anksto.
Žinoma, kad nuo neįvykusios kelionės ar dingusio bagažo jūsų neapsaugos jokia draudimo kompanija, nes net jūs pats negalite užtikrinti to, kad viskas bus gerai. Vis dėl to nuo finansinių nuostolių kelionės draudimas tikrai apsaugos. Jauskitės saugūs ne tik planuodami kelionę, bet ir vykdami į ją. Jums finansinį saugumą garantuoja draudimo bendrovė.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis parašytas: 2014-12-16