Jei neketinama prekiauti nereikia ir SEO paslaugos

By | 2014-12-31

Jei neketinama prekiauti nereikia ir SEO paslaugos

Internetinių puslapių optimizavimas reikalingas tik tada, kai norima prekiauti paslaugomis arba produktais. Priešingu atveju, kam tada švaistyti lėšas tik tam, kad būtumėte matomi internetinės paieškos sistemoje.

Šiuolaikiškas verslas neatleidžia padarytų klaidų, todėl sėkmingi verslininkai supranta ar žino, ką reiškia laiku padarytas vienas ar kitas svarbus sprendimas. Verslo strategija neatsiranda ir nesusistyguoja prieš verslą, sėkmės formulė atrandama jau verslo eigoje. Bet ne visi sėkmingi verslininkai geba mastyti plačiau. Jokiu būdu nenorime įžeisti nė vieno verslininko ir žinome bei suprantame kas tai yra. Bet yra bet, nes seo paslaugos tai nėra automobilio plovimas, kai iš šalies pažiūrėjus, nusiplauti įmanoma ir pačiam. Paslaugos, kurios yra susijusios su internetine erdve, jos visai kitokios, nei gali pasirodyti. Todėl bandantys savo internetines svetaines optimizuoti patys verslininkai visada nusivilia, nes po daug sugaišto laiko ir įdėtų pastangų, visi lūkesčiai subliūkšta, kaip nebūtų gaila. Kodėl taip yra, galime pakomentuoti.

Taip pat paskaitykite:

Seo paslaugos yra atliekamos tada, kai internetinį puslapį susikūrę verslininkai, atliko tam tikras investicijas į puslapį ne todėl, kad norėjo tokį turėti, bet tam, kad kurtų, plėstų ar stiprintų savo verslą ir internetu. Todėl suprantama, kad neketinant prekiauti jokia paslauga ar preke internetu, seo paslaugos Jums kaip ir nereikės. Bet tada kyla kitas klausimas, kam išvis toks puslapis, jei neketinama prekiauti ar skelbti apie savo paslaugas informaciją internetinėje erdvėje. Šiuolaikiški verslininkai žino ir supranta tai, bet ne visi supranta iškart, kad paslaugos, kurios yra susijusios su jų internetinio puslapio seo optimizavimu, privalo būti atliktos pačių specialistų.

Dažnas verslininkas jau yra savarankiškas, todėl susirinkti informacijos ir ją panaudoti praktikoje, jiems nesudaro sunkumų. Tačiau kitaip negu su paprasta informacija internete yra su seo paslaugomis, apie kurias rašoma tiek daug, bet faktais praktiškai nekalbama. Todėl daugelis sėkmingų verslininkų, pasiskaitę apie tai, kaip paprastai galima optimizuoti savo svetainę, dažnai imasi iniciatyvos patys, nes daugelyje straipsnių tai yra labai aiškiai aprašyta.

Verslininkai, o ar visas savo verslo detales atskleidžiate viešai? 🙂 Taigi, tokiu pat principu ir straipsniai, kurie skelbia apie seo paslaugas su visu darbų sąrašu, niekada neskelbia, kaip iš tikro yra optimizuojami internetiniai puslapiai. Nedidelės smulkmenos dar nėra viso optimizavimo atlikimas, tik dalis to. Todėl susigundę verslininkai seo paslaugas patikėti ne specialistams, bet to imtis patiems, dažnai lieka nusivylę, o kita jų dalis metą užmačias verslą plėtoti internete.

Taigi, seo specialistai ne todėl skelbiasi, kad parodyti, jog moka skelbtis ir garsiai rėkti, nes jie gali atlikti šias paslaugas profesionaliai, yra sukaupę pakankamai daug metų patirties optimizuojant svetaines ir gali pasigirti savo atliktais darbais.

Įdomių ir smagių straipsnių galima rasti ir čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-31