Kaip Vilniuje sutaupyti netaupant nakvynei

By | 2015-06-23

Kaip Vilniuje sutaupyti netaupant nakvynei

Nakvynė Vilniuje: kaip sutaupyti netaupant?

Labai dažnai Vilnius yra vadinamas tuo miestas, kuris mums gali pasiūlyti ypač daug. Taip, tai tiesa, tačiau tuomet metu reikia pažymėti ir tai, kad būtent šis miestas yra tas miestas, kuriame prekių bei paslaugų kainos yra aukščiausios. Žinoma, yra ir išimčių, tačiau, jei pasidomėtume bendra statistika, pamatytume, kad už tą pačią paslaugą ar prekę Vilniuje, teks mokėti daugiau, nei tektų pakloti mažesniame mieste. Tokia pat paslauga yra ir nakvynė Vilniuje – dažnu atveju ji kainuos daugiau, nei mažesniame mieste. Tačiau bene geriausia naujiena yra ta, kad visada galima sutaupyti netaupant, o nakvynė Vilniuje kaip tik ir yra ta paslauga. Maža to, ypač svarbu ir tai, kad egzistuoja net kelios gudrybės, kurios padės sutaupyti neįdedant daug pastangų dėl šio tikslo. Taigi, pamirškite posakį apie tai, kad ne visada galite leisti sau išvykas į sostinę – kas jau kas, tačiau nakvynė sostinėje tikrai nepareikalaus iš jūsų daug pinigų.
Vienas iš būdų, kaip galite sutaupyti specialiai to nesiekdami, yra toks: tapkite lojaliu jums patikusio viešbučio ar svečių namų klientu, kitais žodžiais tariant, jei vieną kartą apsistojote tam tikrame viešbutyje ar svečių namuose, tokį pasirinkimą kartokite dar ir dar, kol tapsite nuolatiniu klientu, o tokiu tapus beliks tik skaičiuoti, kiek pinigų sutaupote vien dėl specialių pasiūlymų, kuriuos gaunate kaip lojalus klientas.

Kaip Vilniuje sutaupyti netaupant nakvynei

info@busiukonuoma.lt

Dar vienas kelias, kurį pasirinkę taip pat nemažai sutaupysite, yra svečių namai. Ko gero, jau ne kartą girdėjote apie tai, kad nakvynės kone visuose svečių namuose yra pigesnės nei viešbučiuose. Tačiau reikia pabrėžti, kad pasirinkus nakvynę svečių namuose jūsų lauks kone visi tie patys privalumai, kaip ir viešbutyje: vonios kambarys, plaukų džiovintuvas, indai, o už papildomą mokestį turėsite galimybę naudotis ir daugelių kitų paslaugų. Taigi, ar tikrai verta mokėti?
Na, o jei apsistoti svečių namuose nenorite, tokiu atveju dėmesį vertėtų atkreipti į kitą dalyką, kuris taip pat padės sutaupyti netaupant. Visus veikiančius viešbučius galima skirstyti pagal įvairiausius kriterijus, o vienas iš jų – ar viešbutis teikia tik pačias būtiniausias paslaugas, ar suteikia progą pasinaudoti tokiomis paslaugomis, kurios nėra ypač būtinos. Ne paslaptis, kad nakvynė antro tipo viešbučiuose yra šiek tiek brangesnė nei pirmo. Taigi, verta prisiminti, kad tuo atveju, jei jums yra reikalingos tik pačios būtiniausios paslaugos, tai ir reikėtų rinktis nakvynę tuose viešbučiuose, kurie ir teikia šias paslaugas. Tokiu atveju jūsų piniginė bus pilnesnė, o jūs – neįdėsite jokių papildomų pastangų.

Taigi, jau žinote, kaip Vilniuje sutaupyti netaupant nakvynei. Susikiekimo transporto nuomos klausimais pasidomėkite busiukonuoma.lt.

Taip pat paskaitykit:

Daugiau straipsnių rasite ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-06-23