Pigiausias draudimas gali būti rastas ir internetu

By | 2014-12-08

Pigiausias draudimas gali būti rastas ir internetu
Draudimo rūšių yra labai daug. Prireikus vienos ar kelių iš jų mes norime surasti palankiausią. Tokiu atveju ieškomas pigiausias draudimas internetu, nes tokiu būdu įsigijus polisą mes sutaupome pinigų ir laiko paieškoms ar susitikimams su draudimo vadybininku.
Turint automobilį visuomet rūpinamės transporto priemonės civiliniu draudimu, kuris privalomas visiems jų savininkams. Geriausias pasiūlymas šiuo atveju yra tas, kurio kaina mažiausia. Tai labai svarbu atsiminti, nes kartais manoma, kad reikia rinktis tą sutartį, kurioje nurodoma didžiausia suma. Nuo to, kad jūs sumokėsite didelę įmoką niekas nepasikeis, nes civilinis transporto priemonių draudimas yra privalomas visiems, todėl ir galiojančios taisyklėms bei sąlygos jam bus visose bendrovėse vienodas. Nepermokėkite už jį ir rinkitės pigiausią draudimo polisą.
Vairuojantys brangius automobilius dažnai pasirenka papildomą draudimą. Tai KASKO savanoriškas draudimas. Juo apdraudžiamos transporto priemonės nuo vagysčių, eismo įvykiuose patirtų nuostolių, stichinių gamtos nelaimių ir kt. Ieškant šios rūšies draudimo tik kaina apsiriboti neverta, nes sąlygos skirtingos. Šiuo atveju pigiausias draudimas internetu negarantuoja, kad bus įtraukti visi galimi draudiminiai įvykiai, todėl rinkitės draudimo polisą itin atidžiai.
Žinoma, kad transporto priemonių draudimas pirmauja pagal įsigyjamus draudimo polisus, tačiau perkami ir kiti. Būsto draudimas nėra išimtis. Ypatingai daug sutarčių sudaro naujos statybos būstų savininkų, nes didžioji jų dalis pirkta su banko paskolomis. Tuomet yra privaloma drausti savo turtą. Sąlygos ir kainos priklauso nuo jūsų poreikių bei reikalavimų. Taip pat gali skirtis skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymai. Renkantis pagalvokite, kokios galimos rizikos ir, kiek galite mokėti už metus. Jeigu suma yra per didelė, tai visuomet galima susitarti dėl periodinio mokėjimo, kuomet visa metinė suma padalinama į pora ar kelias dalis.
Pastaruoju metu kelionių sektoriuje dažnai išgirstame liūdnas žinias, kuomet atšaukiamos kelionės. Nenuostabu, kad dabar vis daugiau keliautojų nusprendžia pasinaudoti kelionės draudimu. Šioje vietoje verta atidžiai rinktis pasiūlymą ir įsitikinti, kad draudimo išmoka galios ir tais atvejais, kuomet neįvyksta kelionė. Taip pat galima pasirūpinti bagažo draudimu ar kitais svarbiais klausimais, kurie susiję su kelione.
Kaip matome, draudimo rūšių, kainų ir sąlygų yra daug. Kiekvienu atveju reikia viską atidžiai perskaityti ir tik tuomet rinktis draudimo pasiūlymą. Tinkamai pasirinktas polisas garantuoja jums finansinę laisvę nuo bet kokių rūpesčių. Tereikia skirti šiek tiek laiko geriausio pasiūlymo paieškoms.

Taigi, pigiausias draudimas gali būti rastas ir internetu…

Taip pat skaitykite:

Apie auto apsaugą daugiau straipsnių rasite ir čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-08