Poilsis Palangoje įmanomas ir su pigia nuoma

By | 2015-04-08

Poilsis Palangoje įmanomas ir su pigia nuoma

Pigi nuoma Palangoje
Atostogos tikriausiai pats laukiamiausias įvykis. Ypatingai, jeigu jos suplanuotos Baltijos pajūrio kurorte Palangoje. Visi žinome, kad ten vyksta didžioji dalis visų mūsų šalies gyventojų, o ir užsienio piliečiai neretai čia apsilanko poilsiniais tikslais. Daugelį iš jų domina nuoma arba pigi Palangoje, juk norisi apgyvendinimo paslaugoms išleisti kaip įmanoma mažiau tam, kad liktų pramogoms, maitinimui ir kt. išlaidoms. Juk poilsis Palangoje privalo būti turiningas, neskaičiuojant ar permokėjote už nakvynę, ar ne.
Dažna poilsiautojų klaida – netinkamai suplanuotas atostogų biudžetas. Pradėję planuoti atostogas turite nuspręsti, kiek ir kam reikės pinigų. Dažna klaida, kuomet tik atvykus pradedama ieškoti nakvynės, einama į brangiausius restoranus ar išbandomos visos įmanomos pramogos. Juk visa tai kainuoja tikrai daug. Ne maža dalis išlaidų tenka maitinimosi įstaigoms. Gerai, jeigu apsistosite ten, kur bus virtuvė ir jūs galėsite pasigaminti pietus ar vakarienę. Tuomet išlaidos ženkliai sumažės, tačiau ne visi per savo atostogas nori gaminti įvairius patiekalus. Juk norisi poilsio. Dėl šios priežasties reikia pasidomėti, kur galima skaniai, tačiau nebrangiai pavalgyti. Tikrai rasite jaukių kavinių, kuriose neteks sumokėti didžiulių sumų pinigų.

poilsis palangoje

info@busiukonuoma.lt

Atostogaujant Lietuvos pajūryje didžiausios išlaidos tenka apgyvendinimo paslaugoms. Būtent dėl šios priežasties ieškomi ir apartamentai, ir net viešbučiai Palangoje. Peržvelkite skelbimus, nes juose dažnai siūloma apsistoti nebrangiai kainuojančiuose kambariuose, butuose ar nameliuose. Kartais galima rasti ir gerus pasiūlymus viešbučiuose ar svečių namuose, kurie tuo metu skelbia nuolaidas. Dažnai poilsiautojai nesupranta, kodėl panašiai iš nuotraukų atrodantis kambarys pas vienus ir kitus nuomotojus kainuoja skirtingai. Tuomet reikia atidžiai peržiūrėti skelbimą. Jeigu yra adresai, tai su žemėlapio pagalba peržvelkite, kur kuris kambarys randasi. Dažniausiai nuo paplūdimio ar Basanavičiaus gatvės nutolę nuomojami butai ar namai kainuoja pigiau, nors patogumai dar ir geresni, nei netoliese esančių. Sumokėję pigiau, turėsite kasdien važiuoti ar eiti pėsčiomis iki paplūdimio. Pagalvokite, ar jums tai patiks. Kai kuriems malonūs tokie ilgi pasivaikščiojimai, todėl nepatogumų dėl to nepatirs, tačiau, pavyzdžiui, turint mažamečius vaikus, atstumas gali tapti didžiuliu trūkumu. Tuomet verčiau sumokėti daugiau, tačiau gyventi šalia paplūdimio. Pramogoms skiriamos išlaidos gali būti didelės arba jų gali ir nebūti. Viskas priklauso nuo to, kas jums patinka ir kaip mėgstate leisti laisvalaikį.
Planuojant atostogų biudžetą reikia viską gerai apgalvoti. Palanga nėra labai pigus kurortas, ypatingai vasaros laikotarpiu, kuomet kainos pakyla beveik ar daugiau, kaip du kartus. Nepaisant to, visuomet galima taupiai atostogauti. Svarbu tik viską gerai suplanuoti ČIA.

Taigi, poilsis Palangoje įmanomas ir su pigia nuoma!

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis patalpintas: 2015-04-08