Kaip žinoti, kad reklaminė iškaba – tinkamo matomumo?

By | 2021-04-22

Kaip žinoti, kad naudojama reklama matoma tinkamai. Reklaminių iškabų gamyba yra atsakingas procesas, kurio metu svarbu atsižvelgti į iškabos dizainą, dydį, norimą pasiekti matomumą, apšvietimą ir kitus reikalavimus. Reklaminės iškabos yra skirstomos į: lenteles, reklaminius skydus, tūrinę reklamą ir šviesdėžes. Kaip žinoti ar reklaminė iškaba yra tinkamo matomumo? Tai priklauso nuo Jūsų turimos reklaminės iškabos ir, kokiu atstumu tikitės, kad ją pastebės vartotojas.

Kaip žinoti

kaip žinoti

Pradėkime nuo lentelių. Lentelės – dažniausiai yra naudojamos biuruose nurodant kabinetų numerius, pavadinimus, atitinkamas nuorodas, darbo laiko lentelės ir kt. Jos gaminamos įvairiausių dydžių, dizaino, gali būti gaminamos tiek iš plastiko, tiek iš organinio stiklo bei kitų medžiagų. Šios lentelės yra montuojamos lengvai matomose vietose, kad žmonės jas galėtų matyti 3-7m. atstumu.

Išorės reklamai

Reklaminiai skydai – gali būti naudojami tiek vidaus, tiek išorės reklamai. Montuojami ant pastatų sienų ar ant stogų. Gamybai naudojamos įvairios medžiagos: tvirta lakštinė medžiaga, PVC plokštumos, skardos ir kt. Dažniausiai reklaminiai skydai būna informaciniai arba nukreipiamieji, todėl jei Jūsų tikslas nukreipti vartotojus į reikiamą pastatą, tada skydas turėtų būti su aiškiu, gerai įskaitomu šriftu, adresu, rodykle ir logotipu. Užrašo ir pačio nukreipiamojo skydo dydis turi būti toks, kad vartotojai šią iškabą galėtų įskaityti iš daugiau nei 15-20m. atstumo.

Naudinga pasidomėti:

Dažniausiai naudojama reklama

Tūrinė reklama – tenka pripažinti, kad tūrinė reklama yra viena dažniausiai naudojamų reklamos priemonių. Kaip reklaminės iškabos jos yra ypač mėgstamos dėl savo ekonomiškumo, subtilių formų, o instaliuotas LED apšvietimas leidžia būti matomiems 24/7. Kokio dydžio turi būti tūrinė reklama, gali rekomenduoti reklamos gamybos specialistai. Jie taip pat patars, kurioje vietoje būtų geriausia montuoti Jūsų tūrinę reklamą, kad matomumas ir pasiekiamumas būtų kuo didesnis.

Reklama viduje ir išorėje

Šviesdėžės – tai dar viena reklamos priemonė, kuri gali būti montuojama tiek pastato viduje, tiek išorėje. Nuo to kurioje vietoje norite montuoti ir pasiekti savo tikslinę auditoriją priklausys, kokio dydžio šviesdėžės Jums prireiks. Šiuo klausimu taip pat individualiai jums gali patarti reklamos gamybos agentūra. Kodėl verta rinktis šviesdėžes? Dėl to, nes tai yra aukšto lygio vizualinė reklamos priemonė, kuri taip pat gali būti integruota su šviesos diodais, kurie išpildys jūsų maksimalų matomumą ir tamsiuoju paros metu. Šviesdėžės yra ilgaamžiškos ir labai efektingos. Jei svarstote ar rinktis šią reklamos priemonę, galite apsilankyti biuruose, kurie turi šią iškabą ir įvertinti ar tai yra ta iškaba, kurią norite turėti savo biure.

Geriausia reklama Jūsų verslui

Pažvelgus į gaminių kainas įdomu tai, kad mažoms reklaminėms iškaboms yra skiriama ypač daug dėmesio ir taikomi aukštesni dizaino ir apdirbimo standartai. Kadangi mažesnės reklaminės iškabos yra montuojamos lengvai matomose vietose, todėl kruopščiai ir tikslingai jas apdirbti yra ypač reikalinga. Matomumas yra labai svarbus – nepamirškite to. Įvertinus tikslų atstumą nuo kurio norite būti matomi, reklamos gamybos specialistai parinks geriausią sprendimą būtent Jūsų verslui.