Šviečiantys gaminiai ir jų montavimo vietos – Reklamos gamyba

By | 2021-05-14

Šviečiantys gaminiai ir jų montavimo vietos. Reklamos gamyboje naudojami šviečiantys gaminiai dar kitaip žinomi, kaip išorinė ar lauko reklama. Šiuos objektus praktiškai matome kiekvieną dieną: ant pastatų fasadų, prekybos centrų, miesto centrinėse gatvėse. Tai gali būti tūrinės raidės, šviesdėžės, pilonai su integruotų apšvietimu, reklaminiai stendai ir kiti šviečiantys gaminiai. Kadangi išorinės reklamos gaminiai dažniausiai yra montuojami lauke, todėl jiems yra keliami tam tikri kokybės reikalavimai. Šie reklamos gaminiai: tamsiuoju paros metu turi būtų matomi, ryškūs, lengvai pastebimi, taip pat turi būti atsparūs lauko sąlygoms ir, žinoma, gaminiai turi būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios šviečiančiai iškabai suteiktų ilgalaikes garantijas. Reklamos gamyboje šie aspektai svarbūs, kad  kiekvienas gaminys būtų aiškiai matomas, pasiektų kuo didesnę vartotojų auditoriją ir investicija būtų ilgaamžė.

Šviečiantys gaminiai ir jų montavimo vietos

šviečiantys gaminiai

Reklamos gamyboje naudojami šviečiantys gaminiai gali būti kelių rūšių: apšviesti iš išorės arba su įmontuota apšvietimo sistema iš vidaus. Populiariausi gaminiai, kuriose būna integruoti šviesos šaltiniai – šviesdėžės.  Paprastai šviesdėžės gaminamos iš standartinių aliuminio arba plastiko profilių. Viduje montuojama apšvietimo sistema, priekyje dažniausiai naudojamas akrilo stiklas arba kanalinė polikarbonato (PVC) plokštė, apklijuojama lipnia plėvele – filtru (spausdinama skaitmena arba išpjausčius pjaustykle („ploteriu“)). Jei kalbėti plačiau apie apšviečiamosios reklamos technologiją, tai verta paminėti, kad jei lauko reklamos gaminys (tūrinė reklama, šviesdėžė, pilonas, stendas ir kt.) buvo pagamintas be integruotos apšvietimo sistemos, tai tokiu atveju visada bet kokį gaminį galima apšviesti ir iš išorės. Išorinei reklamai apšviesti iš išorės galima pasitelkus 3 šviesos šaltinius:

  1. Šviesos diodus;
  2. Liuminescencines lempas (dienos apšvietimas);
  3. Neoninę instaliaciją.

Kuris būdas geriausias Jūsų reklamai, gali patarti reklamos gamybos specialistai. Pasirinkus tinkamą išorinį apšvietimo būdą, apšvietimo sistema montuojama atsižvelgus į reklaminį objektą, kad šviesa pilnai ir tolygiai pasiskirstytų. Dažniausiai šiam procesui yra naudojamas prožektorius, kuris yra montuojamas iš priekio.

Naudinga pasidomėti:

Reklamos gamyboje naudojamų šviečiančių gaminių tvirtinimo būdai

Kalbėdami apie šviečiančius reklamos gaminius svarbu paminėti ir jų tvirtinimo, montavimo būdus. Išorinės reklamos gaminiai yra  klasifikuojami pagal tai, kurioje vietoje ir kokiu būdu jie yra montuojami. Gaminiai gali būti montuojami ant fasado, tvorų, specialių atramų, stogų, statybinių pastolių ir kt. Reklama turi būti puikiai matoma, montuojama toje pastato pusėje, kurią pasiekia didžiausias žmonių srautas. Kuo tinkamesnėje vietoje kabės Jūsų išorinė reklama, tuo ji patrauks didesnį vartotojų dėmesį.

Pasiteisinusi reklama

Pasirinkę tinkamo tipo šviečiančias reklamos gamybos priemones būsite tikri, jog Jūsų investicija į reklamą pasiteisina 100%.  Kad reklama būtų tinkamai apšviesta nebūtinai joje turi būti integruoti šviesos diodai, apšvietimą galima kontroliuoti ir su išoriniais prožektoriais. Mėgaukitės siūlomomis plačiomis reklamos galimybėmis, o jei kyla papildomų klausimų, nebijokite kreiptis į reklamos gamybos specialistus.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Zzona.lt