Statybinių atliekų surinkimas Klaipėdoje

By | 2020-12-11

Statybinių atliekų surinkimas. Gerėjant pasaulio ekonomikai gerėja žmonių gyvenimas. Žmogaus įgimtas troškimas geriau gyventi skatina naują statybą, bei sienos remonto darbus. Dėl šių priežasčių auga paklausa statybinėms medžiagoms, statybų sektorius skaičiuoja uždirbtus milijonus, o žmonės džiaugiasi savo naujais bei rekonstruotais būstais. Svarbu nepamiršti, kur klesti pramonė bei statybą, statybinių atliekų kiekis taip pat auga. Kadangi tam Klaipėdoje nebuvo pasiruošta iš anksto, statybinių atliekų surinkimo aikštelės pradėjo riboti žmonių vežamų atliekų kiekį, ir nemokamai per metus priima tik 200kg šių atliekų nemokamai, ir dažnam tenka sukti galvą kur padėti likusias atliekas. Vieni priduoda į tas pačias aikšteles sumokėję papildomą mokestį.

Statybinių atliekų surinkimas

Kadangi statybines atliekas priduoti ir surinkti kainuoja, siūlome jas panaudoti antrą kartą, ir prikelti naujam gyvenimui. Aišku plastiko paprastai neapdirbsite, bet jis kaip atlieka priimamas nemokamai. Todėl pirmiausia statybų metų rūšiuokite. Pastatykite kelis skirtingus konteinerius nurodykite kokios atliekos metamos. Išrūšiavus, plastikas bus priduodamas nemokamai. Susidariusios medienos atliekos bus naudingos jums patiems. Supjaustykite į patogias atraižas transportavimui ar jūsų krosnies dydžiui ir žiemą sode ar namie, galėsite mėgautis natūralia šiluma už kurią netik nereikės mokėti, bet ir utilizavimo metu sutaupysite pinigus kuriuos būtų reikėję sumokėti. Tad galima pasinaudoti statybinių atliekų išvežimo paslaugos Klaipėdoje ir rajone.

Dažniausiai susidarančios atliekos

Daugiausiai statybų ir griovimo metu susidaro betono ir blokelių atliekų. Šios atliekos yra labai tvirtos ir gali būti panaudojamos antrą kartą. Tereikia sumalti viską, į mažesnę frakciją, ir galite padengti blogą, kelių dangą, arba užpildyti duobes su ja. Ši medžiaga yra tvirta, ilgaamžė, todėl jos panaudojimas ne tik sutaupys jums pinigų bet ir atneš tiesioginę naudą.

Naudinga pasidomėti:

Statybinių atliekų panaudojimas

Kaip matote yra labai daug skirtingų būdų panaudoti statybines atliekas. Ne išimtis ir klaipėdiečiai, kurie patys rūšiuoja ir panaudoja statybines atliekas savo reikmėms. Na o jeigu Jūs nelinkę perdirbinėti, tuomet galite pasisamdyti įmones kurios Klaipėdoje ir rajone išveš statybines atliekas už jus. Ši paslauga kainuos, bet jums nereikės rūpintis nei atliekų išnešimu iš patalpų, nei jų transportavimo priemonėmis ir pridavimo kaštais. Jūs sutaupysite daug laiko. Mes savo ruožtu siūlome rūšiuoti ir naudoti statybines atliekas antrąjį kartą. Neabejotinai atsiras žmonių kurie priims medienos atraižas jei jūs neturite krosnies ar pečiaus, o statybinį grūzą galite pasiūlyti rajonuose gyvenantiems žmonėms, jie visada turi prastesnes kelio dangas.