Pagulėti šiltoje vonioje – naudinga

By | 2018-02-05

Pagulėti šiltoje vonioje – naudinga

Sutikite, kad vonia yra viena iš priemonių atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir papildomas energijos šaltinis kiekvienam. Bet deja, dėl per didelio gyvenimo tempo ar kitų priežasčių, dažnas lietuvis renkasi prausimosi procedūras duše. Taip, tai suteikia galimybę greitai išspręsti kūno švaros klausimus, bet grįžtant prie atsipalaidavimo, šito pasiekti duše praktiškai – neįmanoma.

pagulėti

Vonios atnaujinimas

Prisipažinkite, kiek iš Jūsų, po darbų renkasi pramogą – pagulėti šiltoje ar net karštoje vonioje? Tikėtina, kad dauguma bus šį malonumą bandę ir ne kartą, bet dėl per didelio laiko taupymo jau senei yra atsisakę šiltų ir atpalaiduojančių procedūrų. Nors daugelis taip taupo savo brangų laiką, yra dalis, kuri į vonią nelipa dėl kitų priežasčių ir viena iš jų yra šiurkštus ir nusidėvėjęs vonios paviršius. Kitaip tariant, ne visi noriai lipa į nepatrauklią ir dažnai jau nebe baltą vonią. Nors prisiminimai joje yra teigiami ir smagūs, vonios išvaizda neretai sumažina norą joje pasisemti naujos energijos ir atgauti jėgas.

pagulėti

Ne visi išgali įsigyti naują vonią iš ketaus. Priklausomai nuo jos dydžio atitinkamai didėja ir jos kainos, nuo kelių šimtų eurų iki 1200. Taip, kainos nėra žemiškos, bet ką daryti, jei uždarbis neleidžia įsigyti naujos? Bet neverta taip sielvartauti ir krimstis, išeitis visada yra ir šiam sprendimui ji nėra brangi. Vonios atnaujinimas – vienas pagrindinių ir gali būti, kad geriausių sprendimų taupantiems.

Restauruoti vonią gali kiekvienas ir svarbu žinoti kodėl. Pradžioje pasidomėkite ketaus vonių kainomis ir faktas leis labai greitai priimti sprendimą restauruoti vonią. Kitas sprendimo pagreitinimo faktas yra tai, kad restauruojamų vonių nereikia išmontuoti ir vėl sumontuoti. Tai aktualu tiems, kurių norima pasikeisti vonia yra sumontuota į sieną ir apklijuota šiuolaikiškomis plytelėmis bei vidaus interjero detalėmis. paskaičiavę, kiek Jums kainuos nauja vonia, sienos ardymas ir senos vonios išvežimas greičiausiai sutiksite, kad restauruoti seną vonią yra kur kas naudingiau. Tai leidžia sutaupyti ne tik lėšų, bet ir laiko.

Kaip vyksta restauravimo darbai?

Gavę užsakymą vonios restauravimo darbų atlikimui meistrai atvyksta į vietą ir tinkamai paruošia vonią naujos ir naujausių technologijų sukurtos dangos voniai padengimui. Darbai nesukelia dulkių, todėl namuose neteks rūpintis ir kitų daiktų slėpimu po užtiesalais. Kai vonia paruošiama uždengimui, vyksta kitas procesas – vonia padengiama nano danga. Tai danga, kuri pasižymi ilgaamžiškumu bei tvirtu paviršiumi. Jūsų vonia spindės lyg nauja ir spindesio nepraras labai ilga laikotarpį.

Jei sprendžiate dilemą pirkti naują ar restauruoti vonią, rinkitės taupesnį variantą.