Gausybė pasiūlymų ir nemokami skelbimai Lietuvoje

By | 2016-12-05

Gausybė pasiūlymų ir nemokami skelbimai Lietuvoje

Kiekvienas žmogus turi poreikių, kad jaustųsi laimingas ir gyventų pilnavertį gyvenimą. Vienam reikia prabangių automobilių, o kitam užtenka turėti mylimą žmogų šalia. Bet kokiu atveju negalima išskirti, kuris poreikis svarbesnis, nes visi žmonės yra skirtingi ir į viską žiūri kitomis akimis. Poreikių svarbą žmogaus gyvenime geriausiai apibūdina A. Maslow ir jo sukurta piramidė.

  1. Maslow buvo psichologas, kuris aiškino žmogaus poreikius. Jis išrikiavo poreikius nuo fiziologinių iki savęs realizavimo ir nei kiek neišskyrė, kuris iš jų yra svarbesnis žmogui jo gyvenime. Žinoma, pirmumo teisę skiriame maistui, miegui, kvėpavimui, nes be to tiesiog neišgyventumėme, bet taip pat svarbu yra kažkaip save realizuoti. Vieni siekia aukštumų verslo srityje, kiti moksle, kiti visą save atiduoda pamėgtai veiklai. Vienas iš variantų yra įvairių daiktų kolekcionavimas. Žmonės užsiimantys šia veikla, reikiamų daiktų ieško interneto platybėse: įvairiose forumuose, skelbimų portaluose, nes paslaugų pasiūlymas, kuriuos pateikia nemokami skelbimai Lietuvoje, yra didžiulis. Šioje veiklos sferoje galima rinktis iš įvairių dalykų kaip monetos, pašto ženklai, banknotai, apdovanojimai bei medaliai, papuošalai ar technikos modeliai. Renkantis kolekcionuojamą daiktą, kolekcininkai atsižvelgia į norimo daikto kokybę, sukūrimo metus bei sumą. Dažniausiai kuo senesnių gamybos metų daiktas, tuo jis vertingesnis, nes tai asocijuojasi su praeitimi, istorija ir tai turi savito žavesio. Nereikia pamiršti, kad dabar investavus nemažus pinigus, ateityje vertė gali padvigubėti ar patrigubėti. Mėgstama veikla neturi kainos, jei tai teikia malonumą, o jei dar galima iš to išpešti naudos, vertėtų pagalvoti apie perspektyvas.

Kaip ir minėjau, žmogaus poreikiai labai skirtingi ir savotiški. Reikia stengtis dėl savo gerovės ir laimės, nesvarbu ar tai kainuotų daug laiko, pastangų ar finansų. Jei žmogus laimingas, jis gali viską.

Populiariausi skelbimai.

One thought on “Gausybė pasiūlymų ir nemokami skelbimai Lietuvoje

  1. Sandra HOLLE-SPILKER

    Atgaiskite savo projektus
    Ar jūs ieškote paskolos, ar norite atgaivinti savo veiklą, įgyvendinti projektą, ar įsigyti butą, bet, deja! Bankas prašo jums pakankamai sąlygų, kurių negalite laikytis?; Taigi, daugiau rūpesčių dabar! Aš suteikiau bet kokį pageidaujantį ar sunkumų patiriančio asmens asmeninius kreditus nuo 15 000 EUR iki 2 000 000 EUR, o palūkanos yra 2%, atsižvelgiant į prašomą sumą. Prašau paskolos paraiškoje nurodyti tikslią sumą ir grąžinimo terminą, kad galėčiau patenkinti jus per trumpą laiką. Susisiekite su manimi, jei norite gauti daugiau informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *