Vienas iš populiariausių baldų yra ir spintos

By | 2015-04-06

Vienas iš populiariausių baldų yra ir spintos

Spintos
Šiuo metu galima rasti daugybę patarimų, kaip pasirinkti baldus. Galime rinktis pagal namų šeimininkų temperamentą, zodiako ženklus, pomėgius ar kitas savybes. Kalbant apie tinkamą pasirinkimą verta paminėti, kad svarbiausia pasirinkti patogius, funkcionalius ir prie patalpos derančius baldus. Vienas iš populiariausių baldų yra spintos, be kurių neįmanomas patogus gyvenimas savo namuose.
Jau tapo įprasta, kad baldų dizainas ir interjeras tapo neatsiejama visuma. Tik viską suderinus galima pasiekti to, kad namai būtų jaukūs, gražūs ir patogūs. Labai svarbi ir baldų konstrukcija. Spinta gali būti korpusinė. Tai reiškia, kad ji yra laisvai pastatoma. Taip pat gali būti įmontuojama į nišą. Pastarasis variantas dažnai pasirenkamas šiuolaikiškai įrengiamuose namuose. Tai modernu ir patogu. Kokią konstrukciją rinktis, priklauso ne tik nuo pageidavimų, bet ir nuo galimybių, nes kartais galima rinktis tik pastatomus baldus ir priešingai. Reikia įvertinti esamą patalpą ir tuomet galima bus nuspręsti, kas geriau tinka.
Taip pat galima paminėti ir tai, kad pastatomos spintos gali būti užsakomos pagal individualų užsakymą ir perkamos kaip standartinis baldas, kuriam nereikia užsakymo. Įmontuojama spinta gaminama pagal užsakymą. Baldų gamintojai pagal nišos išmatavimus pateiks baldų projektą ir apskaičiuos reikiamus dydžius bei kitą svarbią informaciją. Taip pat skiriasi ir spintų kaina. Ji priklauso nuo medžiagų bei konstrukcijos pasirinkimo. Svarbus ir medžiagų kiekis bei įvairūs mechanizmai. Pavyzdžiui, standartinė pastatoma spinta kainuoja pigiau, nei iš tų pačių medžiagų gaminama pagal individualų užsakymą įmontuojama į nišą spinta. Tikslią kainą galima sužinoti iš baldų projektuotojo.
Patogumui įtakos turi ir tai, kas yra spintos viduje. Įvairūs sustumiami – ištraukiami mechanizmai, stalčiai ir stalčiukai, lentynos, kabyklos, krepšiai, papildomi kabliukai ar pakabos padeda patogiai naudotis baldu. Šiuolaikiniai sprendimai leidžia išnaudoti juos taip, kad visuomet galėtume tvarkingai susidėti daiktus ir juos prireikus pasiimti. Jei dar nežinote, ko tiksliai jums reikia, tai eikite į parodas, baldų parduotuves ar pas baldų gamintojus ir apžiūrėkite jau pagamintas spintas. Gerai pagalvokite, ką ir kaip norėsite į ją susidėti.
Dažnai net nesusimąstome, kur dėtume įvairius drabužius, avalynę, buities prietaisus ir daugelį kitų daiktų, jeigu neturėtume tinkamos jiems vietos. Juk spinta atlieka ne tik gražaus baldo funkciją, bet ir daiktų laikymo. Be to, šio baldo dėka galima racionaliai išnaudoti erdvę išlaikant tvarką, kai viskas yra savo vietose.

Daugiau informacijos galima rasti ir apie virtuves baldus ČIA.

Straipsnis parašytas: 2015-04-06