Vaikų nameliai – rūšys

By | 2020-10-21

Vaikų nameliai. Gerėjant ekonominei situacijai Lietuvoje ir pasaulyje, vis daugiau žmonių gali sau leisti skirti daugiau pinigų savo vaikams bei jų dovanoms ir pramogoms. Vieni planuoja keliones su vaikais, kiti savo atžalas išleidžia į vietines pramogas tokias kaip žaidimų kambariai, žaidimų aikštelės, kino teatrą ar kitas veiklas. Kiti nusprendžia įsigyti vaikų namelius, kurie teikia džiaugsmą vaikams kiekvieną dieną ir jie gali leisti kokybišką ir smagų laiką lauke. Ne paslaptis, kad didėjant vaikų namelių paklausai, pasiūla taip pat auga ir jų įvairovė šiuo metu yra labai plati. Vieni nameliai importuojami iš Kinijos ar Lenkijos kiti gaminame čia Lietuvoje. Todėl įvardinsime vaikų namelių rūšis pagal gamintoją.

Vaikų nameliai iš Kinijos

Kinijos rinka dažnai nustebina savo kūrybiškumu bei lankstumu. Kinijoje gaminami vaikų nameliai yra gaminami iš pigaus plastiko. Jie būna įvairių spalvų, nes plastikas labai imlus dažymui. Šio tipo nameliai yra surenkami, nes Kinijos gamintojas taupydamas siuntos dydį, surinkto namelio negali plukdyti, nes siuntimo kaina į Europą viršytų kelis kartus pačio namelio kainos. Ko tikėtis iš Kinijoje gaminamų namelių? Tai lengvai surenkami, lengvos konstrukcijos nameliai, jų kainą yra konkurencingiausia vaikų namelių rinkoje. Kokybės tikėtis už maža kainą būtų naivu, bet pačią namelio paskirti jie atlieka. Po kelių sezonų spalvos išblunka nuo saulės ir namelis tampa nebegražus. Didesnis vėjas namelį nupučia o uraganas, ji tiesiog sulaužo. Todėl norint jį išsaugoti reikia nešti į vidų kiekviena dieną, kas apsunkina visa vaikų namelio eksploatavimą.

Naudinga pasidomėti:

Mediniai nameliai iš Lenkijos

Lenkija garsėja kaip ,,mažoji Kinija’’. Kaimyninė šalis turi tikrai stambius gamybos mastus, ir gamina nemažiau nei Kinija. Kadangi Lenkija yra šalia, ir Europos sąjungoje, perkant produktus iš jos, nereikia tvarkyti muitinės formalumų kad palengviną visa tiekimo garantija lyginant su Kinija. Lenkijoje gaminami nameliai yra dviejų rūšių: plastikiniai ir mediniai nameliai. Plastikiniai panašūs į Kinijoje gaminamus namelius. Mediniai nameliai vaikams Lenkijoje, gaminami iš medžio, dažnai importuoto iš Lietuvos ar Baltarusijos. Mediniai nameliai pritaikyti transportavimui, todėl perkant iš Lenkijos nesitikėkite, kad namelis atvykęs pats susirinks. Nameliai atvyksta supakuoti, ir gavus jį kaip ir kiekviena baldą iš Lenkijos reikia rinkti kaip Lego pagal instrukcija. Šie nameliai būna vieno aukšto, paprasti, be grindų, dažnas modelis turi duris ir langelį. Mediniai nameliai būna nudažyti viena spalva. Šių namelių paklausa yra išties didelė, nes medinių namelių kainos skiriasi tik keliasdešimt eurų nuo plastikinių namelių. Norint vaikus pradžiuginti nameliais vienareikšmiškai medinis namelis būtų geresnis variantas.

Žaidimų nameliai Lietuvoje

Mediniai nameliai vaikams taip pat gaminami ir Lietuvoje. Namelių gaminimui naudojama vietinė kokybiška spygliuočių mediena. Labiausiai paplitusi eglė, bet dažnu atveju nameliai gaminami ir iš pušies medienos. Pirkdami Lietuviškus namelius Jūs ne tik gausite kokybę, bet ir gerinsite Lietuvos ekonomiką, bei paremsite Lietuvos gamintojus. Šie mediniai nameliai, būna įvairių dydžių, dažnai komplektuojami su čiuožykla, sūpynėmis, bei kopetėlėmis. Nameliai gaminami kokybiški, ergonomiški, stilingi, jie ne tik suteikia vaikams džiaugsmo, bei skatina juos būti lauke, bet ir gražiai atrodo kieme. Didelis pliusas šių namelių lyginant pries Kinijos ir Lenkijos gaminamus namelius tai jų dydis ir įvairovė.  Lietuvoje pagaminti nameliai yra sunkūs, jie nebijo aplinkos poveikio. Yra visiškai saugūs vaikas ir ekologiški, nes gaminami tik iš natūralios medienos. Lietuvių gamintojai teikia surinkimo paslaugą visoje Lietuvoje, kas palengvina pirkėjų apsisprendimą, nes užsakius namelį, jis po dviejų savaičių jau stove jūsų kieme surinktas. Todėl papildomo vargo surinkimui neturėsite.

Kaip matome, norint sutaupyti verta pirkti ,,sezoninius” Kiniškus namelius, kurie po vieno ar dviejų sezonų nusidėvi. Lenkijos produkciją verta rinktis tuomet, kai planuojate pirkti tik patį namelį, be čiuožyklų ir kitų priedų. Na o jeigu nusprendėte įsigyti visa kompleksą pramogų, tuomet Lietuvoje gaminami mediniai vaikų nameliai pateisins visus jūsų lūkesčius.