Problema atsiranda dėl mūsų kaltės

By | 2018-01-30

Problema atsiranda dėl mūsų kaltės

Nekonkretizuojant galima tvirtinti, kad kiekvienas mūsų turi bent vieną problemėlę, kurią privalo išspręsti pats. Kanalizacijoje atsiradęs dvokas, taip pat patenka į sprendžiamų problemų sąrašą. Nes smirdanti kanalizacijos sistema, nemaloniems kvapams yra lyg magistralė, kuria kvapas atranda, kur kas geresnį susisiekimą, nei išsisklaidyti per alsuoklius. Todėl dažnai atsiranda sprendžiama nemaloni situacija, kai namuose pradedamas jausti itin nemalonus kanalizacijos dvokas.

Nemalonūs kvapai kanalizacijoje

Nors priemonių mūsų buities švarai palaikyti yra itin daug, tokios problemos, kai kanalizacija pradeda dvokti savaime neišnyksta. Privalu jomis pasirūpinti, nes įsisenėjusios problemos tik dar labiau stiprėja, o aplinka praranda jaukumą dėl atsiradusios kanalizacijos smarvės. Bet nuleisti rankų nerekomenduojama, nes stiprėjantis dvokas gali išvesti iš kantrybės kiekvieną namų gyventoją, atbaidyti lankytoją kavinėje ar bare, todėl su šia problema būtina kovoti. Kovoti kaip? Greičiausiai daugeliui kils toks klausimas. Atsakymas nėra sudėtingas, jis paprastas. Yra priemonių, kurios neutralizuoja kanalizacijoje atsiradusį dvoką ir taip efektyviai išsprendžia atsiradusią problemą. Naujausių technologijų ir šiuolaikiškų sprendimų dėka Lietuvoje atsirado efektyvi priemonė nemalonių kvapų kanalizacijoje naikinimui, tai – biologinės bakterijos.

Biologinės priemonės

Biologiniai preparatai jau senei beldžiasi į kiekvieno lietuvio namo duris, bet skeptiškas požiūris į tai kas natūralu vis dar trukdo priimti tinkamus sprendimus. Buksvarus.lt prieš keturis metus pradėjo prekiauti biologinėmis priemonėmis, kurios skirtos nuotekų valymo įrenginiams, duobėms, šuliniams, riebalų gaudyklėms ir visuose šiuose sistemose atsiradusių problemų sprendimui. Būtent biologinės priemonės leidžia efektyviai išspręsti daugelį problemų kanalizacijoje neišleidžiant tam daug lėšų.

Taip pat skaitykite:

Smirda kanalizacija

Situacija kai smirda kanalizacija yra žinoma daugeliui lietuvių. Nepriklausomai nuo švarių namų ji ima vieną dieną ir pradeda skleisti nemalonų ir dažnai nepakeliamą dvoką. Taip nutinka, nes kanalizacijos sistemoje susidarė tam tikri junginiai ir bakterijos, kurios bendrame sąveikos procese pradeda skleisti nemalonius kvapus. Nekreipiant dėmesio į tokią “smulkmeną” vėliau tenka ieškoti efektyvių priemonių, kurios greitai neutralizuotų problemą.

ką žinote

Buksvarus.lt efektyvios biologinės bakterijos kanalizacijai nemalonius kvapus neutralizuoja 24 valandų bėgyje. Priklausomai nuo to, kokia yra problema, naujai atsiradusi ar ilgą laikotarpį kęsta ir jau įsisenėjusi. Įsisenėjusios problemos išnyksta šiek tiek per ilgesnį laikotarpį, bet tikėtina, kad efektyvesnės priemonės rasti nepavyks. Tai bakterijų ir natūralių fermentų mišinys, kuris suaktyvintas šiltame vandenyje savo funkcijas atlieka vos patekusios į kanalizacijos sistemą. Pirmoje eilėje biologiniai preparatai pradeda naikinti kvapą skleidžiančius mikroorganizmus visoje nuotekų sistemoje. Kadangi bakterijos pilamos su šiltu vandeniu, tokiu būdu priemonė pasiekia visas, net ir sunkiai pasiekiamas vietas nuotekų sistemoje. Nemalonaus kvapo kanalizacijoje neutralizavimas yra tik pirminė pagalba kanalizacijai, nes ši priemonė dar ir išvalo nuotekų sistemą nuo joje susikaupusių organinių teršalų, maisto likučių, riebalų ir pralaidumą mažinančių kamščių.

Jei namuose ar įmonėje atsirado nemalonus kvapas, ieškokite patikimo pagalbininko – Buksvarus.lt