Mediniai nameliai vaikams – lietuviški ar kinietiški

By | 2020-12-01

Mediniai nameliai vaikams. Šiandien kai vaikų namelių populiarumas bei susidomėjimas jais kyla ne dienomis o valandomis, daugelis tėvų klausia, kuris namelis geriau ar kinietiškas plastikinis ar Lietuvių gaminami mediniai vaikų nameliai. Nuspręsti už jus mes negalime, bet galime padėti suformuoti nuomone apie vaikų namelius, papasakodami apie juos plačiau. Nes pradėjus rinktis namelį pirmą kartą, jų įvairovė labai didelė, gali būti sunku išsirinkti tą tinkamiausią.

Mediniai nameliai vaikams

mediniai nameliai vaikams

Taigi, Mazyliopalepe.lt mediniai vaiku nameliai kurie gaminami iš pjautinės spygliuočių medienos, tai yra eglės ir pušies. Ši natūrali Lietuviška mediena, yra kokybiška, lentelės atrenkamos tik tiesios bei be įskilimų, kas garantuoja kokybę bei namelio vientisumą. Mediniai nameliai impregnuojami bei dažomi jūsų pasirinkta spalva, kas užtikrina estetiką ir kiemo aplinkos vientisumą.

Naudinga pasidomėti:

Namelių komplektacija

Mediniai nameliai gali būti komplektuojami su daug priedų. Nameliai komplektuojami su čiuožykla, terasa, sūpynėmis, laipiojimo sieną bei kitais priedais. Mediniai nameliai būna vieno arba dviejų aukštų. Dviaukštis namelis labiau populiaresnis, dėl to, kad užlipus į antrąjį aukšta atsiveria visa kaimynystė vaikas, ir jie gali stebėti kas vyksta už tvoros ribų.

Kadangi mediniai nameliai gaminami Lietuvoje, gamintojai bei tiekėjai siūlo surinkimo paslaugą namelio jūsų kieme. Todėl jeigu neturite laiko ar žinių, kaip surinkti namelį, nebeda galite užsisakyti surinkimo paslaugą.

Nameliai iš plastiko

Plastikiniai nameliai, yra pigesnis vaikų namelio variantas. Jie gaminami ir siunčiami iš Kinijos. Jų kokybė yra prasta, bet kaina ženkliai mažesnė. Jie nekomplektuojami su jokiais papildomais priedais, todėl veiklos juose mažai. Kadangi jie yra lengvi, pastačius kieme esant didesniam vėjui jie lengvai nupučiami.

Renkamės kokybę

Kaip matome pasirinkimų yra įvairių. Vienareikšmiškai, mediniai nameliai yra kokybiškesni ir tarnaus ilgą laiką, bet už kokybę reikia mokėti. Todėl jeigu norite, kad jūsų vaikai praleistų kuo daugiau laiko lauke, aktyviai žaisdami ir pažindami pasaulį, vertėtų pagalvoti apie kokybiškesnį ir didesnį, su daugiau priedu namelį. Tuomet vaikai galės ne tik žaisti namelyje bet ir suptis, statyti smėlio pilis bei karstytis.

Primename, kad pirkdami medinį namelį vaikams iš Lietuvos tiekėjų jūs padedate Lietuvos ekonomikai ir skatinate jos augimą.