Kaip nusipirkti rožes pigiai Vilniuje?

By | 2015-09-12

Visi puikiai žinome, kad be rožių didelės puokštės rimtos šventės sutikti nepavyks. O gal pagaliau pasiryžote savo simpatijai prisipažinti neabejingais jausmais? Tada tikrai teks keliauti į gėlių parduotuvę Vilniuje ir ieškoti gausios rožių puokštės.

Žinoma, šių gėlių kaina pasikandžioti labai mėgsta. Daugeliui tai nepatinka, juk gėlės nuvysti geba. Gal galima išleisti mažiau? Ieškoti alternatyvų niekas nemaišo, o Vilniaus miestas šiam užsiėmimui labai tinka. Čia egzistuoja tikrai ne viena ir ne dvi gėlių parduotuvės, veikia ne vienas gėlių turgelis, bazės ir kitos prekybos įstaigos, o labai tingūs žmonės ir internetu puokštę išsirinkti gali.

Tarkime, Jūs esate perfekcionistas. Rožės iš ekvadoro privalo būti ne tik išvaizdžios bet ir stambios, kaina svarbu, nors išleisti šiek tiek daugiau – ne bėda. Kaip privalote elgtis? Žinoma, kad ieškoti priimtiniausio varianto. Negalima kokybės aukoti dėl kainos ir atvirkščiai.

Visi girdėjome, kad didelė puokštė gėlių – dėmesio ženklas. Ar pigi, kad ir gausi rožių puokštė gali būti lygiavertis dėmesio sinonimas? Į šį klausimą, deja, teks kiekvienam atsakyti savarankiškai. Vilniuje pasirinkimu tikrai niekas nesiskundžia, labiau pykstame dėl darbo laiko, nes ne visi prekybos taškai mėgsta dirbti labai ilgai ar savo darbą pradeda pakankamai anksti. Kaip tada elgtis?

Greičiausiai, čia vežimo iš naujo išrasti nereikia. Visada egzistavo ir egzistuos paprasta formulė – lojalumas. Kiekviena įstaiga mėgsta pastoviu klientus, nebijokite sugrįžti pasisveikinti, pakalbėti ir stebuklingai kainos geba tada apsiversti. Žodis – pigu, įgyja visai kitą reikšmę. Žinoma, niekada nebeieškoti alternatyvų yra neprotinga. Naujos vietos bei pažintys atveria ir naujus horizontus. Gėlių prekyba – dinamiškas procesas, kuris visada kinta. Pardavėjai mėgsta išbandyti naujas importo šalis, kitas veisles ir skirtingus auginimo būdus. Šioje vietoje laimi  smalsus klientas. Pirkti gėles nėra blogai, o apie jas žinoti kiek įmanoma daugiau – be galo gerai.

Pigių rožių pasirinkimas Vilniaus mieste yra gan platus. Dera pasiryžti vienam elementariam veiksmui – paieškoms, o tada mėgautis puikiu produktu už priimtiną kainą. Na, o jei kartais nepasiseka, nuleisti nosies nedera, nes progų dovanoti ir teigti gėles gyvenime yra apstu. Nereikia pamiršti šio veiksmo, nes nieko nėra gražiau už didelę puokštę rožių brangiam asmeniui.