Minivenų nuoma Klaipėdoje. Šešių asmenų kelionė.

By | 2018-09-27

Vieną dieną su draugais sumastėme pakeliauti po Klaipėdos apylinkes, nors patys čia ir gyvename, dirbame, kas nuo vaikystės, kas nuo studijų pabaigimo. Taigi nusprendėme leistis į avantiūrą ir patyrinėti Klaipėdą ir jos apylinkės detaliau. Susidėliojome maršrutą, ką norime pamatyti, ką naujo atradome interneto platybėse, o kas glūdi tik vaikystės prisiminimuose. Visi iniciatyviai ir puikiai nusiteikę planavome ir galvojome, tik sunkiausia buvo susiderinti kelionės dieną, bet galiausiai radome visiems tinkantį, numatomą saulėtą rudens šeštadienį. O jei bus taip linksma kaip tikimės – su galimybe pratęsti nuotykius sekmadienį.

Minivenų nuoma Klaipėdoje

minivenų nuoma klaipėdoje

Liko kelios dienos iki nuotaikingo savaitgalio. Ir tik tada susipratome, kad trys poros neįtilps susėsti nei į vieną turimų automobilių. Atskirai važinėti ir dalintis įspūdžiais bus ne taip smagu. Be to nesinorėjo rizikuoti, nesilaikant teisės aktų, važinėti susigrūdus keturiese mašinos gale. O juolab, kad visi jau suaugę. Po nedidelio ginčo ir diskusijos, vyriškiai uoliai nusprendė nuomotis miniveną, nes taip, visiems bus patogu ir malonu drauge keliauti.

Mes moterys pradėjom galvoti apie užkandžius kelionei, o vyrai uoliai ieškojo automobilio nuomai. Vyko įnirtingos diskusijos, tad vyrai nusprendė nuomotis miniveną iš tos įmonės, kuri turi savo oficialų puslapį, su detaliom kainom, nuomos sąlygomis. Na ir aišku jei jau nuomotis tai nuomotis gerą mašiną, kaip ir kiekvienam lietuviui vyrui svarbu – gerai trauktų. Susisiekėme su Zuikiobilietai.lt komanda, tiksliau MB „IT turas“ įmone. Darbuotojas maloniai aptarnavo, atsakė į visus rūpimus klausimus bei šeštadienio išvykai mūsų, šešių entuziastų, jau laukė gan naujas Chrysler Town/Country. Kaip sakė įmonės darbuotojas, kažkur 2015-2016 metų. Labai buvo patogu, kad miniveną galėjome pasirinkti, iš kur pasiimti nuomojamą ir palikti savo automobilį. Variantas Klaipėdoje buvo idealus ir parankus mums visiems. Išsinuomojome miniveną dviem parom, tai kiekvienai porai tai kainavo po 65 eurus, plius kuro išlaidos. Kiekvienam mūsų Zuikiobilietai.lt minivenų nuoma Klaipėdoje kainavo po 20 eurų, kartu sudėjus ir kuro išlaidas. Ar tai – brangu, spręsti Jums, bet mūsų praleistas laikas buvo vertas tokių minimalių investicijų. Smagumo įkarštyje nusprendėme nuomą dar pratęsti. Pasiskambinę vadybininkui sužinojome, kad tai mums kainuos mažiau, nei prieš tai, todėl sutikome dar sutaupyti, šeštadienio kelionę pavėlindami ir pratęsdami iki sekmadienio popietės.

Šeštadienis prasidėjo nuostabiai, visi drauge papietavę, pasiėmėme išsinuomotą automobilį ir pradėjome savo turą po Klaipėdą ir jos apylinkes. Buvo labai smagu ir patogu keliauti drauge. Labai visi džiaugėmės, kad išsinuomojome mašiną, į kurią tilpome visi šeši, palyginus kaina nebuvo didelė su tuo ką nuveikėme. Taigi tikrai norime padėkoti Zuikiobilietai.lt komandai už operatyviai išnuomotą, mūsų lūkesčius ir norus atitikusį automobilį. Kadangi buvo taip smagu, kad apsisprendėme į priekį, nuomosim minivenus ir keliausim dažniau, aplankysim kitas, dar nežinomas Klaipėdos ir tuo pačiu Lietuvos vietoves.

Pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt