Vasarinės padangos internetu ir protektoriaus gylis

By | 2022-02-03

Vasarinės padangos internetu ir protektoriaus gylis. Nors informacijos visose srityse daug, svarbiausią žinoti naudinga. Vasarinių padangų keitimo laikas ir protektoriaus gylis, kuris yra leistinas taip pat naudinga žinoti. Todėl daugelis vairuotojų pasitiki informacija internetu, kad galėtų įsigyti geriausias jų automobiliui vasarines padangas.

Vasarinės padangos internetu ir protektoriaus gylis

Vasarinės padangos internetu ir protektoriaus gylis

 

Greičiausiai, kad nedaugelis vairuotojų atkreipia dėmesį į savo vasarinių padangų protektoriaus gylį. Dažniau juos patikrina kelių policininkai nei patys. Todėl labai svarbu žinoti, kad lengvųjų automobilių vasarinių padangų protektoriaus gylis susidėvėjimui yra leistinas iki 1,6mm. Todėl jei fiksuojate mažesnį padangų protektoriaus gylį naujas jas atsinaujinti, įsigyti naujas. Naujos vasarinės padangos internetu automobiliui pigiau iš Beepunkt.lt išspręs šį klausimą greičiausiai. Tad, jei pasiklydote informacijoje, kokias vasarines padangas automobiliui pirkti internetu, kurios atitiktų Jūsų automobilio gamintojo techninius reikalavimus galima drąsiai klausti Beepunkt.lt padangų ekspertų.

Protektoriaus gylis svarbus, bet ne pats svarbiausias

Taip, koncentruojantis į atskirus padangų vasarai parametrus, jų svarba yra didelė. Tačiau žvalgantis internetu padangų vasarai galima suprasti, kad pats padangų pakeitimas yra svarbiausias. Internetu galima sužinoti, kad vasarinės padangos yra keičiamos nuo balandžio pirmos dienos iki 10 imtinai. Todėl pavėlavę ir į auto servisą nespėję vairuotojai greitai ir nesudėtingai vasarines padangas gali užsisakyti internetu – Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje. Tad visiems Lietuvos Respublikoje važinėjantiems eismo dalyviams svarbu atminti, kad nuo balandžio 1 dienos privaloma žiemines padangas pasikeisti į vasarines.

Naudinga pasidomėti:

Vasarines padangas pirkti internetu – naudinga

Nors kai kuriems vairuotojams vasarinių padangų kainos yra svarbios, daugeliui svarbiau jas susirasti ir įsigyti internetu. Tai – patogumai, kuriuos sunku išvardinti visus.

  • Perkant padangas vasarai internetu galima sutaupyti nemažai brangaus komercinio bei individualaus laiko. Nereikia važinėti ir ieškoti tinkamiausių;
  • Visi padangų parametrai, kainos bei techninė klasė gali būti palyginta internetu. Štai kodėl daugelis vairuotojų vasarai renkasi padangų pirkimą internetu;
  • Negaišdami laiko apsiperkant internetu neeikvosite ir savo energijos, laiko. Važinėjimas automobiliu kainuoja dalį kuro, fizinės energijos ir Jūsų laiko. Vasarinės padangos internetu yra geriausias pasirinkimas vairuotojams, kurie planuoja savo laiką ir apsiperka Beepunkt.lt parduotuvėje.

Išvardinti tik keli patogumai, kurie veda prie išvados, kad padangų pirkimas internetu greičiau leidžia patogiai pasiruošti vasaros sezonui – vasarai.

KONTAKTAI:

Gedomaksis, MB  

Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius 

 +370 672 13081

info@beepunkt.lt