Ranku darbo muilas. Kodėl jį rinktis yra naudinga?

By | 2018-10-08

Kūno odos priežiūra yra vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia užtikrinti, jei norime atrodyti puikiai. Vis dėlto, reikia akcentuoti, kad kūno priežiūrai skirtų prekių pasirinkimas šiandien maloniai stebina savo gausa. Tai gali šiek tie ir sugluminti. Pasirinkimų yra labai daug, tačiau kaip suprasti, kuris iš jų iš tiesų yra vertas atsidurti jūsų prekių krepšelyje? Atsakyti į šį klausimą bus labai paprasta tuo atveju, jei žinosite, dėl kokių priežasčių verta rinktis vieną ar kitą gaminį. Na, o šį kartą išvardinsime visas priežastis, kodėl verta rinktis natūralus rankų darbo muilus? Argumentų tikrai netrūksta, tad pats juos pradėti vardinti.

Ranku darbo muilas

ranku darbo muilas

Pagaminti iš natūralių komponentų

Bene viena svarbiausių priežasčių, kodėl jūsų vonioje nuo šiol turėtų atsirasti bent keli gabalėliai natūralaus rankų darbo muilo yra ta, kad šie gaminiai pagaminti iš visiškai natūralių komponentų. Būtent dėl šios priežasties, natūralus rankų darbo muilas iš esmės skiriasi nuo masinės gamybos muilų, kurių sudėtyje yra gausu cheminių medžiagų, dažiklių, šarminių komponentų ir t.t. Nors masinės gamybos muilai taip pat užtikrina idealią kūno švarą, nereikėtų pamiršti, kad jie jūsų odai nėra tokie naudingi, kaip rankų darbo natūralūs muilus.

Lepina odą

Cheminės medžiagos negali palepinti jūsų odos – priešingai, jos jai gali tik pakenkti. Tuo tarpu natūralūs rankų darbo muilai yra gausiai praturtinti įvairiais natūraliais komponentais (žolelėmis, prieskoniniais augalais, gėlėmis, eteriniais aliejais, vaisių ekstraktais, cinamonu, kakava, pienu, medumi, jūros druska ir t.t.). Priklausomai nuo komponento, jis puoselėja jūsų odą: drėkina, maitina, saugo nuo UV ar aplinkos poveikio, minkština, skatina odos atsinaujinimą, naikina smulkius randelius ar pigmentines dėmes, aprūpina odą svarbiausiomis medžiagomis, padeda išlaikyti drėgmę ir t.t.

Poveikis ne tik odai, bet ir savijautai

Pats metas aptarti ir dar vieną šių gaminių savybę. Pasirodo, tokie muilai daro didelę naudą ne tik jūsų odai, bet ir savijautai. Ne paslaptis, kad natūralūs muilai dažnai būna praturtinti eteriniais aliejais, kurie, priklausomai nuo jų rūšies, gali jus raminti, padėti atsipalaiduoti arba priešingai – suteiki žvalumo bei energijos. Būtent dėl šios priežasties nesunku suprasti, kodėl yra sakoma, kad natūralūs, rankomis pagaminti muilai yra puiki namų SPA sudedamoji dalis.

Siūlo Lietuvoje garsių muilo gamintojų gaminius, kurie  žinomi ne tik garsumu, bet ir muilo poveikiu odai receptų paslaptimis. Buksvarus.lt ranku darbo muilas – tai, kas Jūsų odai padės apsisaugoti nuo aplinkos poveikio, suteiks norimą aromatą, suminkštins ir išlaikys drėgmės pusiausvyrą. Štai ką gali muilas rankų darbo – atraskite naudą.

Akivaizdu, kad šie muilai yra puikus pasirinkimas, tačiau tai – dar ne visos geriausios šių gaminių savybės, tad jau visai netrukus išvardinsime ir likusias.