Tinkamas pasiruošimas kelionėms

By | 2017-08-14

Tinkamas pasiruošimas kelionėms

Kelionės – kupinos netikėtumų ir ekspromto: kaip tam pasiruošti?

Kelionės… Kaip apibūdinti šį daugelio taip mėgstamą žodį? Savaime suprantama, daugelis žmonių, paprašyti kaip nors apibūdinti kelionę, pateiktų tik tokius teigiamus epitetus, kaip: smagu, gera, linksma, gražu, įdomu, turiningu, skanu, nepakartojama, naudinga ir pan. Vis dėlto, labiau patyrę keliautojai netruktų  pateikti ir vieną kitą epitetą apie keliones, kuris turėti ir neigiamą atspalvį, pavyzdžiui: netikėta, nematyta, nelaukta, neplanuota, tinkamas pasiruošimas. Ir iš tiesų  – kelionės yra vienas iš tų dalykų, kuris,  nepatinka mums tai ar patinka, yra neatsiejamas nuo netikėtumų. Pastarieji, gali ne tik sugadinti jūsų atostogų nuotaiką, bet ir priversti pakeisti savo planus. Vis dėlto, gali nutikti ir kitaip – jei iš anksto būsite pasiruošę netikėtumams, tokiu atveju nei nuotaika nebus sugadinta, nei planų keisti nereikės. Taigi, šį kartą pateiksime keletą patarimų, kurie tikrai pravers tuo atveju, jei norite išvengti netikėtumų, kurie gali jus užklupti kelionės metu. Beje, patarimas – ne vienas, tad kuo daugiau jų įgyvendinsite jų, tuo didesnė tikimybė sulaukti pačių geriausių atostogų. Tame tarpe sužinosite, kuo gali pasitarnauti mikroautobusų nuoma.

Svarbiausi vaistai ir pirmos pagalbos teikim priemonės – su jumis

Nusprendus leistis į kelionė, visada išlieka traumų, susirgimų ar negalavimų tikimybė. Savaime suprantama, vos tik pajutę pirmuosius negalavimo simptomus, griebiamės tam tikrų vaistų, o jei turime traumą – būtinos kitos pirminės pagalbos teikimo priemonės. Vis dėlto, jei vaistų ar priemonių, skirtų traumoms gydyti, nepasiimsite su savimi į kelionę, gali būti tikri, kad ne patys maloniausi netikėtumai yra garantuoti. Taigi, jei norite jų išvengti, iš anksto sudarykite vaistų bei priemonių, kuriuos pasiimsite su savimi į kelionę, sąrašą. Tačiau tai dar ne viskas – yra nemažai žmonių, kurie priversti naudotis tam tikrus vaistus kiekvieną. Taigi, jei ruošiatės į kelionę, atminkite, jog ji negali  tapti ta priežastimi, dėl kurios bent trumpam nutrauksite šių vaistų vartojimą – pasiimkite juos su savimi ir  vartokite taip, kaip buvote  įpratę iki šiol.

Pasirinkite mikroautobusą, turintį papildomą vietą

Dar vienas netikėtumas, kuris jus gali ištikti kelionės metu yra tas, jog gali prireikti papildomos vietos. Tai, ar pavyks išvengti šio netikėtumo, nemaža dalimi priklausys nuo to, kokia transporto priemone keliaujate, tačiau, jei pasirinksite mikroautobusą, tokiu atveju problemą išspręsti bus iš tiesų labai lengva – tereikia mikroautobusu nuoma be vairuotojo (8 vietos + viena). Toks jūsų sprendimas leis mėgautis viena papildoma vieta vos tik prireikus.

Taip pat skaitykite: