Svarbi informacija jei sugedo technika

By | 2018-01-15

Svarbi informacija jei sugedo technika

Vilniuje gyvena netoli milijono gyventojų ir sostinės svečių. Todėl sugedusi buitinė technika tampa ypač aktualia tema. Nors mūsų sostinėje yra ne mažai remonto meistrų, sugedus buitinei priemonei ne visada pavyksta surasti patikimą remonto meistrą.

Tenka prisiminti praeitį, kaip gyveno mūsų močiutės ir tėvai, jei šiuo metu jau senei esate pilnamečiai 🙂 Jų namuose ir buityje tebuvo pati svarbiausia technika, tai šaldytuvas ir televizorius. Skalbimo mašinos būdavo deficitas ir tie, kurie jas gaudavo iš darbuovėtės loterijos metu ar turėjo ryšių su parduotuvės direktoriumi ir skyriaus vedėja ar vedėju, juos aplinkiniai vadindavo ponais. Bet šiuolaikiški lietuviai visi yra ponai, nes jų namuose stovi šaldytuvas, televizorius, skalbimo mašinos ir dar visokios įvairiausios buitinės priemonės laikui taupyti.

Prie papildomų buitinės technikos prietaisų sąrašo galima pridėti ir kavos gaminimo aparatą. Kiekvieną rytą šie aparatai taupo turinčių juos laiką. Kavos gaminimo procesas neužtrunka, todėl sutaupoma nemažai laiko. o ir vienodo kavos skonio gaminimas yra kur kas smagiau, nei drebančia ranka ir šaukštu kavą dedant į puodelį. Nors vilniečiai turi įvairių įpročių, kol nesugenda prietaisas, tol jie nežino kur galima kreiptis jei sugedo kavos aparatas. Vilniausmeistrai.eu yra kone pirmieji pradėję vilniečiai teikti kavos aparatų remonto paslaugas sostinėje. Todėl , jei šiuo metu Jūsų kavos aparatas yra sugedęs, susisiekite su remonto meistrais ir išspręsite šį klausimą ne sudėtingai. Arba, turimą sugedusį prietaisą galite nuvežti meistrams tiesiai į dirbtuves. Jos randasi Smolensko g. 1, Vilnius.

svarbi informacija

Kavos aparatas nėra svarbiausias prietaisas, dėl kurio gedimo vilniečiai imtų panikuoti. Taip, sugedusi technika nuliūdintų, bet ne taip kaip sugedus šaldytuvui, skalbimo mašinai ar televizoriui. Reikia sutikti, kad šie trys buityje naudojami prietaisai yra kone patys svarbiausi.

  • Sugedus televizoriui, greičiausiai daugelį apimtų panika. Juk mes taip pripratę juo naudotis laisvu nuo darbų metu, kad  jau nebe įsivaizduojame gyvenimo ir buities be jo. Kaip Beatos maisto ruošimo laidos, labanakt vaikučiai, įvairūs serialai, o kur dar krepšinio mačas tarp Vilniaus “Lietuvos rytas” ir Berlyno “Alba”. Nepamatyti šių visų programų būtų tiesiog katastrofa. Todėl jei nutiko taip ir televizorius sugedo, vilniausmeistrai.eu gali padėti pašalindami gedimus. Jūs ir vėl galėsite matyti savo pamėgtas laidas.
  • Šaldytuvas ir skalbimo mašina yra tie iš trijų prietaisų, kurie galėtų varžytis dėl pagrindinio prietaiso nominacijos. Nes sugedus jai, namuose kyla tikras chaosas, todėl svarbi informacija išlieka buitinės technikos remontas Vilniuje  ir su vilniausmeistyrai.eu – pasiekiamas ranka kiekvienam.

Dirbame tiek Vilniuje, tiek ir jo rajone – vilniausmeistrai.eu