SEO paslaugos konvejerių juostos tema

By | 2015-01-17

SEO paslaugos konvejerių juostos tema

Konvejerių juostos raktas internetinėje paieškoje nėra su didele konkurencija, bet pamažu jis stiprėja. Tuo pačiu stiprėja ir raktų pozicijos dėl kurių kovojama dėl kiekvienos pozicijos GOOGLE paieškos tope. Kai kurie “konkurentai” mano, kad labai lengvai gali peršokti optimizuotus puslapius. Nieko, tegul pasidžiaugia kelias dienas pirmomis pozicijomis, bet vėliau galės krimstis dėl nepadarytų ar persistengtų veiksmų, kai nukris žemiau topo, nei randasi dabar.

Kaip pavyzdį paimkime UAB “Baltic belt” rakto konvejerių juostos poziciją, kuri šiuo metu yra 3-4 pozicijose, nors ankščiau buvo 2. Pabandysime pateikti neprofesionalų failiuką, nes jis tik pozicijų įtvirtinimui, kad galėtumėte įsivaizduoti apie kalba. Deja, mūsų blogas nėra pritaikytas vaizdinių pateikimui, todėl pabandysime aprašyti žodiu, jei galima taip įvardinti 🙂

Taigi, ta pozicija, kuri šiuo metu randasi trečioje pozicijoje – balticbelt.lt/transporteriu-juostos, ankščiau laikėsi įsitvirtinusi antros vietos. Tačiau, aukščiau stovinčio internetinio puslapio savininkai įsikėlė naują skiltį puslapyje, kuri padvigubino jų pozicijas paieškos sistemoje. Todėl dabar pirma ir antra pozicija priklauso būtent jiems. Be jokių pykčių ar įsižeidimų atlikome vieną veiksmą, kuris konvejerių juostos raktinę frazę turėtų atstatyti į ankstesnęs pozicijas, o laikui bėgant įtvirtinti ir pirmojoje. Žinoma, aukščiau stovintis puslapis yra ženkliai senesnis, jam daugiau nei 10 metų, o Baltic belto vos metai, bet net ir dabar galima pasidžiaugti rimtais rezultatais, nes dauguma, apie 90 procentų raktinių žodžių yra įsitvirtinusios TOP 3 pozicijose, o jei tiksliau, tai 2 pozicijose aptinkami visi raktai.

Konvejerių juostos yra kelių rūšių ir skirstomos pagal techninius parametrus. Vienos juostos yra atsparios smūgiams ir kirtimams, kitos išsilaiko nepakitusios dirbant aukštoje temperatūroje ir gali atlaikyti iki 200 laipsnių celsijaus temperatūrą. Todėl renkantis jas būtina tiksliai žinoti ko norima ir kokioms sąlygoms tinka viena ar kita konvejerių juostos rūšis. Tai įsivertinę, pramonės astovai ir gamyklų įgaliotiniai ar inžinieriai, kurie prižiūri konvejerius internete ieško būtent konvejerio juostos, kurią mano įsigis ir susimontuos. Todėl pardavėjams internetinėje erdvėje yra labai svarbu tiksliai pateikti savo siūlomus produktus, jų kainas ir montavimo ar juostų jungimo įkainius.

Tokiu principu vedami, mes ir norime, kad UAB “Baltic belt” kompanijos siūlomi produktai atsidurtų kuo aukščiau. Darbų rezultatai ir mūsų pastangos yra akivaizdūs, tačiau, visada yra kur pasitempti, todėl siekiant aukščiausio, po tam tikro laiko galėsime pasverti ir rezultatus, kurie turėtų parodyti, konvejerių juostos randasi pirmoje vietoje, ar vis dar išlieka konkurentų užnugaryje.

Kad nebūtų jokių pykčių ir svarstymų dėl objektyvumo, patalpiname abiejų konkurentų telefono numerius, kad tikrai ieškantys konvejerių juostų pasirinktų optimaliausią ir jiems tinkamiausią pasiūlymą, kokybę ir kainą.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

UAB “Algama” telefonas: +370 46 381580

Straipsnis sudėliotas nesikoncentruojant į įmonių konkurencinius žaidimus, tiesiog atliekame tyrimą ir bandome pasverti savo galimybes suteikti tam tikrą paslaugą, apie kurias galima pasiskaityti ir čia.

Rašymas atliktas: 2015-01-17