Dvokas kanalizacijoje naikinamas bakterijomis

By | 2018-01-24

Dvokas kanalizacijoje naikinamas bakterijomis

Ne paslaptis, kad su problema, kai smirda kanalizacija susiduria gan daug lietuvių. Vieni kenčia iki kol visiškai praranda kantrybę, o kiti imasi priemonių, kurios efektyviai sprendžia atsiradusią problemą. Nors kanalizacija yra atsakinga tik už užterštų nuotekų surinkimą ir nukreipimą į valymo įrenginius, dažnai joje ir kyla problemos. taip nutinka todėl, nes į nuotekas tiek iš buities, tiek iš pramonės patenka įvairios organinės bei cheminės medžiagos ir įvairūs mikroorganizmai, grybeliai, bakterijos. Jų tarpusavio sąveikos metu atsiranda nauji dariniai, todėl neprižiūrimoje kanalizacijoje neretai ir atsiranda nemalonus kvapas.

Dvokas kanalizacijoje

Galvojantys, kad kanalizacijos sistemos prižiūrėti nereikia, klysta. patys pagalvokite, kodėl daugelis laukia problemų ir nesmagiai puola jas spręsti, jei jų galima išvengti iš anksto tam užkertant kelią. Pavyzdžiui, kanalizacijoje atsiradęs nemalonus kvapas pats neišnyksta, o nesiimant jo naikinimo veiksmu, jis tik dar labiau sustiprėja ir plinta didesnėse erdvėse. Todėl žinant, kad yra efektyvių priemonių kanalizacijos dvoko naikinimui galima efektyviai išspręsti šį klausimą ir daugiau prie jo negrįžti. Nors skeptikų yra gan daug, susidūrę su nemalonia problema ir neberandantys priemonių sprendimams ryžtasi išbandyti ir naujoves. Nesmagu, kai nemalonus kvapas pradeda gadinti jaukių namų aplinką ir kvapų erdvę.

Kanalizacijos kvapo naikinimas

dvokas

Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai iš buksvarus.lt – priemonė, kuri ne tik naikina dvoką kanalizacijoje, bet ir užkerta kelią jo atsiradimui, jei priemonė yra naudojama profilaktikai. Tai gamtai, nuotekų sistemai ir valymo įrenginiams nekenksmingos priemonės, kurios efektyviai slopina ir sunaikina kanalizacijoje atsiradusį dvoką. Rezultatas pasiekiamas priklausomai nuo problemos atsiradimo laiko. jei tai įsisenėjusi problema, tai dvokas panaikinamas kelių dienų eigoje. Jei tai švieži problema, kvapas gali išnykti ir greičiau nei per 24 valandas.

Smirda kanalizacija

Buksvarus.lt biologinės bakterijos ir fermentai, jei smirda kanalizacija siūlo efektingą išeitį biologinių preparatų dėka. Priemonė buksvarus.lt nėra brangi. Vieno kilogramo kaina yra apie 30 eurų su PVM, tad 100 gramų kaina gaunasi vos 3 eurai su PVM. Be to, naudinga žinoti, kad viso kilogramo panaudoti nereikia. Kvapo naikinimui pakanka apie 250-300 gramų. jei problema sprendžiasi lėtai dėl įsisenėjimo, tada tokią pat dozę rekomenduojama panaudoti dar kartą. Bet, jeigu problemos išsisprendžia jau per pirmą bakterijų panaudojimo etapą, tada likusių Jums pakaks profilaktikai, per mėnesį po 100 gramų. priemonės užteks 8 mėnesiams ir panašios problemos nesikartos.

Profilaktinis naudojimas

Bet svarbiausias momentas yra tai, kad naudodami biologines priemones profilaktikai, kanalizacijoje nekils jokių problemų, o tai reiškia, kad sutaupote lėšų, nes priemonę naudosite 10-12 mėnesių. Naudinga žinoti ir kitą svarbų bakterijų poveikį nuotekoms. Jos ženkliai pagreitina nuotekose esančių teršalų skaidymo procesą, todėl šalinami kamščiai ir atstatomas kanalizacijos sistemos pralaidumas.

Šiuolaikiškas ir efektyviai saugus būdas atsikratyti dvoko kanalizacijoje – Buksvarus.lt