Dažnai skraidantiems pigūs skrydžiai į Angliją

By | 2014-12-21

Dažnai skraidantiems pigūs skrydžiai į Angliją
Anglija – populiari šalis, kurią dažnai pasirenka lietuviai. Darbas, kelionės ir mokslai skatina ją rinktis. Keliauti galime įvairiais būdais, tačiau pats paprasčiausias – kelionė lėktuvu. Visai nenuostabu, kodėl daugelį keliautojų domina skrydžiai į Angliją.
Dažnai ypatingai žema bilietų kaina ne tik vilioja užsakyti bilietus, bet ir sukelia daug klausimų. Vienas iš svarbiausių – ar gali bilietai būti tokie pigūs? Kartais galvojama, kad čia slypi kažkokia apgavystė, todėl daugelis nusprendžia tokių bilietų nepirkti. Nors atsargumo reikia laikytis, tačiau žinant iš kur įsigyti bilietus, kad viskas būtų gerai, pakanka tam, kad turėtumėte pigių skrydžių bilietus.
Populiariausias būdas įsigyti bilietus internetu. Svarbu tai, kad juos pirktumėte iš patikimų pardavėjų. Taigi, visi oficialūs pardavėjai, kurie yra įregistruoti Lietuvos mokesčių sistemoje yra būtent tie, iš kurių galima įsigyti reikiamus bilietus. Pervesti pinigai bus saugūs, jie niekur nepradings. Tokiais atvejais nerimauti neverta, tačiau būkite budrūs, nes sukčių yra visur. Dažnai girdime, kaip kažką apgavo ir išviliojo pinigus. Nepasitikėkite, jei jums siūlomi itin pigūs skrydžiai į Angliją, o apmokėti prašoma perduodant pinigus grynais tam tikriems asmenims arba nurodoma asmeninė banko sąskaita. Tai labiausiai atpažįstamas sukčių metodas, kuomet paimami pinigai, o jokio skrydžio nėra rezervuojama. Taigi, liksite be bilietų ir be pinigų. Patogiausia ir saugiausia atsiskaityti internetinėse bilietų pirkimų sistemose, kuomet vyksta rezervacija, suvedami visi reikiami duomenys bei apmokama už skrydį.
Nors dažniausia skrendama į Londoną, tačiau nemažai skrydžių organizuojama ir į kitus Anglijos miestus. Rezervuojant bilietus būkite budrūs ir atidžiai pasirinkite lėktuvo nusileidimo oro uostą. Taip pat, jei ten skrendate pirmą kartą vertėtų pasirūpinti ne tik lėktuvo bilietais, bet ir iš anksto sužinoti kokiu transportu patogiausia pasiekti reikiamą vietą iš pasirinkto oro uosto. Ar žinojote, kad daugelis aviakompanijų stengiasi bet kokiais būdais sumažinti skrydžių kainas, kad tik galėtų pasiūlyti pigius skrydžius? Perkant tokius bilietus pasidomėkite apie bagažo kiekį bei svorį. Taip pat dažnai būna ir taip, kad tenka išsilaipinti tolimesniame oro uoste. Žinoma, tai nėra svarbu, kai tikslas – sutaupyti skrydžiui, tačiau visa tai reikia įvertinti dar prieš perkant bilietus.
Kiekvienas, kuris ieško pigių skrydžių į Angliją gali tai lengvai padaryti. Dabar nebūtina kreiptis pas kelionių agentūrų vadybininkus. Galima susirasti patinkančią pigius skrydžius siūlančią bendrovę, kuri pateikia geriausius pasiūlymus už žemiausią kainą. Belieka tik užsakyti patikusį.

Panašių straipsnių galima rasti daugelyje blogų, pavyzdžiui, kad ir čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-21