Veido kremą reikia ne tik išsirinkti, bet ir tinkamai naudoti

By | 2014-10-18

Veido kremą reikia ne tik išsirinkti, bet ir tinkamai naudoti

Dažnai sakoma, kad šypsena puošia žmogaus veidą. Nereikia pamiršti ir odos, kad ir kokie tobuli dantys bebūtų, jei veidas riebaluotas, pleiskanotas ar sausas, šypsena praras savo žavesį.

Kiekviena moteris žino, kad veido priežiūra reikalauja laiko ir atidaus dėmesio. Tinkamas veido kremas – būtinybė, kad ir ką teigtų sveikos gyvensenos specialistai. Žinoma, jei gyveni natūralioje aplinkoje, kurioje nė su pirštu nesurasi taršos, teks pamiršti ir kremus. Jų nereikės, bet skubanti ir dažnai kelis darbus dirbanti miesto moteris susiduria su daug kenksmingų medžiagų. O kur dar darbo ar šeimos rūpesčių sukeliamas stresas.

Sportas visada padeda ne tik kūnui, bet ir odai. Jam surasti laiko ne visada pavyksta. O jei nori išlaikyti gražią ir sveiką odą, reikia imtis visų atsargumo priemonių. Kremai ir losjonai čia padės. Aišku, nereikia jų tepti nuolatos ir gausiu sluoksniu, kartais ir odai poilsis būtinas.

Kiekvienas metų laikas reikalauja ir skirtingos priežiūros. Žiemą niekas veido netepa drėkinamu kremu prieš kelionę į šaltį, o vasarą riebių gaminių nereikia. Žinoma, odą reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Puikiai tiks kremai, kurie yra su apsauginiu filtru. Jis apsaugos nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Tiesa, vasarą apsauga turėtų būti didesnė.

Beje, tinkama veido apsauga ir priežiūra reikia pasirūpinti ir vyrams. Gal ir negražiai atrodo, kai stiprioji lytis praleidžia daug laiko prie veidrodžio, bet spindinti ir švelni veido oda patinka daugeliui. Rudenį ir žiemą patartina vartoti riebesniu kremus, o pavasarį ir vasarą lengvesnius drėkinamuosius.

Įsigyti sau tinkantį kremą nesudėtinga. Reikia jį ir teisingai naudoti. Ant veido kremas turi būti tepamas pirštų galiukais, tapšnojamaisiais judesiais, palei masažines linijas. Odos tempti nereikia. Kremą dera patrinti tarp pirštų, jis sušils ir geriau susigers. Poveikis bus akivaizdus. Rytais jį geriausia tepti ant drėgnos odos, tai padeda apsisaugoti nuo perdžiūvimo. Žinoma, reikia patepti ir kaklą. Kaklo odai lepinimas, maitinimas ir drėkinimas patinka.

Akivaizdu, kad kiekvieno kremo efektyvumas priklauso nuo to, kaip jis bus užteptas. Net ir brangiausia priemonė nesuteiks naudos, jei nebūsi atsargi. Netinkamai tepamas kremas tik be tikslo tempia odą ir leidžia susidaryti raukšlėms.

Straipsniai panašiomis temomis ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-10-18