Vandens filtravimo sistemos namui

By | 2021-04-18

Vandens filtravimo sistemos namui užtikrina valytą bei kokybišką geriamą vandenį. Kadangi daugelis statantys individualius namus tikisi aukščiausios kokybės, geriausias pasirinkimas yra vandens filtrai. Vandens filtravimo sistemos garantuoja ne tik kokybę, bet ir saugumą visą naudojimo laikotarpį.

Vandens filtravimo sistemos namui

Vandens filtravimo sistemos namui

 

Kiekvienas vandens šaltinis yra vis kitokios sudėties. Individualių namų gręžiniai daugmaž yra vienodi, tačiau pasirenkant vandens filtrus yra naudinga žinoti ir vandens sudėtį. Todėl be tyrimo ir analizės pasirinkti geriausias vandens filtravimo sistemas namui nepavyks. Daugelis buityje naudojasi vandeniu, kurį sukuria Brita filtrai. Tačiau nedidelės talpos vandens filtrai Brita sugeba patenkinti ne visų vartotojų poreikius. Todėl daugelis ieško ir renkasi Pureaquafilter.lt siūlomas filtravimo sistemas. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt yra parenkami atsižvelgiant į vartotojų poreikį kiekiui per mėnesį, savaitę, dieną ar valandą. Pureaquafilter.lt specialistai ne tik parenka, bet ir sumontuoja, prižiūri, remontuoja sugedus pasibaigus garantiniam laikotarpiui. Todėl susipažinti su geriausiais filtrais yra naudinga dėl lengvesnio būsimo jų pasirinkimo.

  • Pirminio vandens paėmimo iš šaltinio metu į sistemą gali patekti ir daugybė nepageidaujamų medžiagų: smėlis, dumblas, žvyras, žemės, molis ir neištirpusios organinės medžiagos. Todėl mechaniniai filtrai ir yra vadinami pirminio filtravimo sistemomis namui;
  • Vandens nugeležinimo filtrai naudojami sukūrus gręžinį vandens paėmimui. Norint užtikrinti vandens kokybę kokybę tiekiant į namus vartojimui, Pureaquafilter.lt filtrai nugeležinimui bus geriausias pasirinkimas;
  • Pureaquafilter.lt vandens minkštinimo filtrai yra parenkami ir sumontuojami ir buityje, namuose. Filtrai iš vandens šalina magnio bei kalcio druskas, kas užkerta kelią kalkių nuosėdų atsiradimų. Taip apsaugoma buitinė technika, boileriai, skalbimo mašinos, kalkių neatsiranda ir virdulyje, ant vandens čiaupų, vonios kraštų. Tad, jei norime namuose kuo mažiau kalkių nuosėdų, vandens nukalkinimo filtrai namams yra geriausias pasirinkimas.

Kokybiškas vanduo namuose

Kadangi žmonių organizmas reikalauja nuolatinio vandens papildymo, kokybiškas vanduo namuose taip pat užtikrina ne tik savijautą, bet ir sveikatą. Išvalytos nepageidaujamos medžiagos iš vandens užtikrins saugumą ir gerą savijautą vartotojams. Atstatysit raumenų ar organizmo tonusą, sumažinsite stresą, jausitės žvaliau.

Taigi, kokybiško vandens tiekimui į namus naudinga rinktis Pureaquafilter.lt filtravimo sistemas. Brita vandens filtrai gali tarnauti tik arbatos ir kavos gamybai. Pureaquafilter.lt vandens filtrai namui užtikrins vandens kokybę visus 6 ar net 12 mėnesių.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius