Category Archives: Vaikams

Medinės vaikų žaidimų aikštelės – nauda sveikatai

Medinės vaikų žaidimų aikštelės. Vasara puikus metas vaikams stiprinti savo sveikatą, pradėti grūdintis, jeigu to dar nedarėte ir pasiruošti naujam mokslo ir ligų sezonui. Tai pats palankiausias laikas, kuomet vaikas gali ne tik pailsėti, atsigauti nuo įtemptos rutinos darželyje ar mokykloje, tačiau ir sustiprinti savo organizmą, atsigauti nuo ligų maratono ir drąsesniu ir tvirtesniu žingsneliu sugrįžti rudenį. Tai… Read More »

Mediniai nameliai vaikams – lietuviški ar kinietiški

Mediniai nameliai vaikams. Šiandien kai vaikų namelių populiarumas bei susidomėjimas jais kyla ne dienomis o valandomis, daugelis tėvų klausia, kuris namelis geriau ar kinietiškas plastikinis ar Lietuvių gaminami mediniai vaikų nameliai. Nuspręsti už jus mes negalime, bet galime padėti suformuoti nuomone apie vaikų namelius, papasakodami apie juos plačiau. Nes pradėjus rinktis namelį pirmą kartą, jų įvairovė labai didelė,… Read More »

Vaikų nameliai – rūšys

Vaikų nameliai. Gerėjant ekonominei situacijai Lietuvoje ir pasaulyje, vis daugiau žmonių gali sau leisti skirti daugiau pinigų savo vaikams bei jų dovanoms ir pramogoms. Vieni planuoja keliones su vaikais, kiti savo atžalas išleidžia į vietines pramogas tokias kaip žaidimų kambariai, žaidimų aikštelės, kino teatrą ar kitas veiklas. Kiti nusprendžia įsigyti vaikų namelius, kurie teikia džiaugsmą vaikams kiekvieną dieną… Read More »