Tinkamo šaldytuvo ieškantiems

By | 2017-08-22

Tinkamo šaldytuvo ieškantiems

Pabandykime įsivaizduoti šiuolaikiškus namus be šaldytuvo. Greičiausiai, kad suprunkšite ir garsiai nusijuoksite sakydami, kad tai neįmanoma arba nebe įsivaizduojama padėtis. Tai vienas iš būtinų buities prietaisų, kurio durys yra varstomos ženkliai dažniau nei lauko ar kambario durys 🙂

Suprantama situacija Lietuvos rinkoje, kai nuėjus į buitinės technikos prekybos centrą, nuo gausybės šaldytuvų pradedama abejoti savo tikslais ir sprendimais, kokį gi šaldytuvą reikėtų pirkti. O ir centrų konsultantai, kad tik parduotų pradeda maišyti visas apsisprendimų “kortas”. Daug šaldytuvų gamintojų ženklų, įvairiausių modelių ir specifikacijų bei galimybių, todėl paprastam vartotojui yra gan sudėtinga išsirinkti tinkamiausią. Svarbu žinoti kelis aspektus, kurių laikantis bus galima nepermokėti ir išsirinkti tinkamo šaldytuvo ieškantiems sau.

  1. Energijos taupymas. Kiekvienas šaldytuvas suvartoja energiją, todėl gamintojai, vartotojų teisių yra įpareigoti ženklinti juos, kad vartotojas žinotų, kiek konkrečiai sunaudojama energijos. ieškantiemsKaip matote paveikslėlyje, jame yra nurodyta, kad pasirinkto šaldytuvo energijos suvartojimo lygis yra A+ iš galimų A++ ir A+++. Tai reiškia, kad šaldytuvo kaina bus mažesnė, bet energijos bus sunaudojama daugiau.
  2.  Bakterijos šaldytuve. Jei esate saugantys savo sveikatą ir Jums labai svarbu, kad šaldytuve neatsirastų bakterijų ir jų ten nebūtų, naudinga žinoti, kad yra tokių mechanizmų, kurie šią funkciją atlieka. Jei esate numatę tokio šaldytuvo įsigijimą, tereikia klausimą užduoti konsultantui ir jis jus nuves prie tokio šaldytuvo.
  3. Šaldymo kamera šaldytuvo apačioje. Renkantis šaldytuvą, kurio apačioje randasi šaldymo kamera saldytuvu remontas Vilniuje bus ieškomas rečiau. Kadangi tokių šaldytuvų šaldymo mechanizmas taip pat bus apačioje, kas užtikrina šaldymo sistemos ilgalaikį darbą be trukdžių.
  4. Techninė šaldytuvų būklė. Prieš perkant privalu patikrinti ir šaldytuvo durų sandarumą bei tvarkingą būklę. Dažnas pirkėjas skundžiasi, kad atvežto šaldytuvo durelės buvo nelygios, magnetukai išsikraipę, kas kėlė abejonių dėl kokybės. Taip būna, kai gamintojai stengiasi pagaminti pigų produktą, tad tokie patenka ir į Lietuvos rinką. Žinoma, kad tokius šaldytuvus remontuoti Vilniuje nėra smagu. Tai lyg naujo korpuso gamyba.
  5. Savaime išsivalantis šaldytuvas. Yra tokia funkcija šaldytuvuose, kuri leidžia susikaupusį kondensatą ant sienelių surinkti ir išgarinti be papildomo veiksmo pasirinkimo. Tokių šaldytuvų priežiūra yra kur kas paprastesnė, o ir remonto darbai atliekami kur kas pigiau ir nesvarbu, kad gyvenate Vilniaus mieste.

Taip pat skaitykite: