Tinkama virtuvės baldų komplektų priežiūra

By | 2018-04-09

Tinkama virtuvės baldų komplektų priežiūra

Visai nesvarbu, kokie baldai yra jūsų virtuvėje – klasikiniai virtuves komplektai – Baldai4u.lt, itališko stiliaus, o galbūt esate pasirinkę kombinuotą variantą, labai svarbu užtikrinti tinkamą jų priežiūrą. Tik švarioje virtuvėje leisti laiką bus saugu ir malonu, o tinkama jos baldų priežiūra užtikrins, kad jais džiaugsitės kur kas ilgiau. Tad, ką apie jų priežiūrą turi žinoti kiekvienas?

Jei norite, kad virtuvės baldai jums tarnautų ilgai bei patikimai, tokiu atveju pats pirmasis žingsnis, kurį turite atlikti, tai – pastatyti juos tinkamoje vietoje. Tačiau, kaip atrodo ta tinkama vieta? Akivaizdu, kad tai žino ne visi, todėl daromos esminė sklaidos, dėl kurių vėliau virtuvės baldai nusidėvi kur kas greičiau, tad ir tarnauja trumpiau nei turėtų. Taigi, tinkama vieta virtuvės baldams yra ta, kurioje nebūtų drėgmės (jei baldai bus statomi prie sienos, tai būtina užtikrinti, kad ji būtų sausa), aplinkos temperatūra neturėtų būti didesnė nei 35 laipsniai šilumos, taip pat svarbu nestatyti virtuvės baldų šalia šildymo įrenginių. Idealu bus ir tuo atveju, jei parinksite vietą, kurioje virtuvės baldų nepasiektų intensyvūs saulės spinduliai. Atvira ugnis – dar vienas faktorius, kurio būtina vengti parenkant vietą virtuvės baldams.

tinkama

Jei norite virtuvėms baldams užtikrinti tinkamą priežiūrą, tokiu atveju labai svarbus yra ir jūsų pačių elgesys – baldus būtina apsaugoti nuo mechaninių poveikio (smūgių, įbrėžimų, aštrių daiktų ir pan.).

Reguliarus virtuvės baldų valymas yra pats geriausias pasirinkimas siekiant užtikrinti jų švarą bei užtikrinti maksimalų jų tarnavimo laiką. Vis dėlto, prakalbus apie jų valymą, reikėtų nepamiršti svarbios detalės:  būtina atsižvelgti į tai, iš kokių žaliavų jie yra pagaminti medienos, stiklo, plastiko ir pan.) ir valyti tik jiems skirtomis medžiagomis.

Taip jau nutinka, kad virtuvės baldai yra tie baldai, kurie ypač dažnai neišvengia sąlyčio su skysčiais. Vis dėlto, jei jau taip nutiko, kad ant virtuvės baldų išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant juos nusausinkite, priešingu atveju tai gali pakenkti ne tik jų išvaizdai, bet ir kokybei.

Kalbant apie virtuvės baldus bei tinkamą priežiūrą, negalima pamiršti ir dar vieno dalyko. Tai – maksimali apkrova. Pasidomėkite, kokie yra maksimalūs apkrovimai kiekvienos rūšies virtuvės baldams bei stenkitės jų neviršyti, kadangi rizikuojate sugadinti baldus.

Laikytis šių patarimų iš tiesų verta – tokiu atveju jiems tarnaus kur kas ilgiau, be to, išlaikys puikią pirminę išvaizdą.