Statybas ir pramonę gelbėja nuoma

By | 2017-05-09

Statybas ir pramonę gelbėja nuoma

Keltuvų nuoma

Nors pagrindinis statybų sezonas skelbiamas pavasarį, atšilus orams, kai kurie darbai pradedami gerokai ankščiau. Tinkamai paruošus įrankius ir susiplanavus darbus, sezoną galima pradėti be jokių nesklandumų. Darbams ruošiasi ne tik didžiosios statybų bendrovės, bet ir nedidelių apimčių darbus atliekančios. Kiekviena jų žino, kad po sėkmingo starto, galima tikėtis ir sklandaus darbų atlikimo.

statybas

Krovinių keltuvai

Planuojant įvairius statybų ar žemdirbystės darbus neapsieinama ir be didelių bei sudėtingesnių darbų, kurių įgyvendinti fizinė jėgos pagalba neįmanoma. Arba tokių darbų atlikimui būtų sugaišta labai daug brangaus laiko. Išsivalyti arba perrikiuoti krovinius ar įvairius įrenginius sandėlyje be technikos – neįmanoma. Tokių procesų palengvinimui yra naudojami keltuvai, kurie gali pakelti, nuleisti ar perkelti įvairius daiktus bei didesnės apimties produktus. Keltuvai padeda ir išorėje, statybose, kai įvairias statybines medžiagas privalu perkelti, sudėlioti tinkamai, pakelti į didesnį aukštį ar iš jo nuleisti žemyn. Tad, suprantama, kad tokių procesų rankomis įgyvendinti nepavyks, todėl daugelis įmonių turi keltuvus.

nuoma

Teleskopiniai keltuvai

Bet ką daryti įmonėms, kurios keltuvų neturi, ar technika prieš sezono darbus sugedo?

Išeitis visada yra, keltuvų nuoma – štai kas gali padėti išspręsti klausimus, kurie yra susiję su sudėtingų darbų įgyvendinimu. Didelis aukštis ar didelis svoris šiai technikai yra tik darbo tikslas, kurį ji įgyvendina nepriekaištingai, tokia jos paskirtis. Todėl dauguma Lietuvos įmonių ar statybų bendrovių naudojasi patogia ir nebrangia keltuvų nuoma. Investuoti didelę sumą į techniką, kuria norima pasinaudoti kartą ar tik kelis metuose nėra naudinga. Moderni technika privalo dirbti be perstojo, kad atsipirktų investicijos, o atlikti darbai duotų pelno. Tad, išnuomoti keltuvai yra tinkamiausias darbų atlikimo sprendimas, nes technika nereikalauja didelių išlaidų, investicijų ir techninės priežiūros po darbų.

Alkūniniai keltuvai

Naudinga žinoti ir keltuvų rūšis:

  • Krovinių keltuvai – greičiausiai, kad dažniausiai galima juos pamatyti erdvėje, kurioje vyksta įvairių prekių krova paletėmis.
  • Teleskopiniai keltuvai – taip, greičiausiai ne vienam yra tekę matyti šią techniką miesto elektros šviestuvų remonto ar medžių genėjimo darbuose.
  • Alkūniniai keltuvai – darbų atlikimui sudėtingomis sąlygomis, kai kliūtimi tampa nelygus žemės paviršius ir didesnis aukštis. Jų transportavimui reikalinga papildoma technika.
  • Žirkliniai keltuvai – leidžia išnaudoti vertikalią erdvę įvairių darbų atlikimui: namo fasado nedideliems atnaujino darbams, dažymui, langų valymui ar keitimui bei stiklinimui ir kitiems darbams, kurie gali būti planuojami tiek lauke, tiek didesnėse patalpose, pavyzdžiui, angare.

Žirkliniai keltuvai

Taigi, ši technika gelbėja statybas ar darbus pramonės sektoriuje atliekančias įmones. Darbų įgyvendinimą laiku garantuoja ir keltuvų nuoma!

Zzona.lt