Spalvoti lęšiai – kodėl spalvos

By | 2020-11-17

Spalvoti lęšiai – daug spalvų ir galimybių kiekvienam dėvinčiam. Kadangi šiuolaikiškas gyvenimas leidžia plačiau rinktis įvaizdžio galimybes, tai daroma paprasčiau. Tiek kasdieniniame gyvenime, tiek darbe ar proginėse šventėse, spalvoti lęšiai yra geriausias pasirinkimas. Todėl naudinga atrasti Savilesiai.lt pasiūlymuis.

Spalvoti lęšiai

Regos sutrikimus turintiems yra jau žinoma, ką reiškia nešioti kontaktinius lęšius. Sausėjančios ir sudirgusios akys – dažnas reiškinys. Spalvoti lęšiai Savilesiai.lt siūlo pamiršti trukdžius. Naujos technologijos pagalba Savilesiai.lt siūlomi gaminiai turi daugiau vandens, net iki 40 procentų. Minkštos ir itin plonos spalvotos linzės nedirgina akių. Nesausina dėl didesnio deguonies pralaidumo ir nėra jaučiamos įsidėjus į akis. Todėl Savilesiai.lt spalvoti lęšiai gali būti geriausiu Jūsų atradimu bei pasirinkimu.

Spalvos praplečia galimybes

Jei nešiojate lęšius su dioptrijomis, spalvoti Savilesiai.lt neleis nusivilti. Tačiau turėtumėte atminti, kad pirmas žingsnis prieš pasirenkant lęšius turėtų būti vizitas pas akių gydytoją akių patikrinimui.

  • Jei nešiojate akinius su dioptrijomis, naudinga pasitikrinti dar kartą, nes lęšiams jos skiriasi;
  • Privalu nustatyti bazinę kreivę ir išmatuoti diametrą. Spalvotų lęšių techninės charakteristikos skiriasi, todėl svarbu žinoti tikslias akių gydytojo rekomendacijas;
  • Spalvotas linzes gali nešioti ir dioptrijų neturintys. Spalvos atveria įvairias galimybes derinti lęšius prie rūbų, plaukų ir natūralių akių spalvos.

Taigi, atlikę pirmus žingsnius ir pasitikrinę regėjimą bei pasikonsultavę su akių gydytoju galėsite lengvai rinktis iš Savilesiai.lt spalvotų lęšių kolekcijos. Kiekvieną spalvą galėsite pasirinkti individualiai ir individualiai taikyti kiekvienam įvaizdžiui. Lęšių spalvos pagalba galėsite paryškinti esamą akių spalvą. Todėl vos kelių lęšiukų pagalba pakeisite savo išvaizdą kasdien, darbe, šventėje.

Lęšių galiojimo terminai

Prieš pasirenkant spalvas naudinga susipažinti ir su spalvotų lęšių tarnavimo laiku bei priežiūra. Pasak Savilesiai.lt pardavimo specialistų, jų siūlomi spalvotos linzės yra prailginto nešiojimo. Todėl džiūgauja galėdami pasiūlyti spalvotus lęšius vietoj vienos nešiojimo dienos iki 3 ar net 6 mėnesių. Nereikėtų pamiršti ir priežiūros subtilybes. Kad ir kokie kokybiški būtų spalvoti lęšiukai, netinkama jų priežiūra veda prie trumpesnio tarnavimo laiko. Ši informacija taip turėtų būti svarbi, kaip ir akių gydytojo rekomendacijos prieš pasirenkant ir įsigyjant spalvotus lęšius.

Lęšių spalvos ir galimybės

Aukščiau jau buvo paminėti, kad spalvotų lęšių pagalba galima paryškinti natūralią spalvą. Tačiau kitos spalvos leidžia akių spalvą pakeisti. Šviesios akių spalvos turėtojai lęšiais džiaugiasi platesnėmis galimybėmis. Pakeisti akių spalvą jiems yra lengviau, nei turintiems tamsias akis. Tamsioms akims spalvų pokytis yra mažesnis, bet tai neužkerta kelio rinktis. Štai kodėl spalvos kelia lęšių populerumą.

Kontaktai

UAB Vilspekas

Tel. +370 5 2311033

Mob. tel. +37062063579

El. paštas: info@savilesiai.lt

Adresas: Račių g. 6A-101, LT-03156 Vilnius

Darbo laikas: I-V 09:00-17:00, VI-VII nedirba.