Pramonei skirtos juostos ir UAB Baltic Belt

By | 2017-02-26

Pramonei skirtos juostos ir UAB Baltic Belt

Konvejerio, transporterio ar transporterinės juostos, štai kas gelbėja daugelį pramonininkų Lietuvoje. Ne visi supranta šių guminių juostų paskirtį ir įsigijimo naudą, todėl bandysime užvesti ant teisingo kelio patarimais bei atsakymais į tam tikrus klausimus su UAB Baltic Belt. Šios įmonės specializacija ir yra transporterinių juostų pardavimas, jų vulkanizavimas ar gaminių iš guminės juostos gamyba.

Pradėkime nuo techninių žodžių ir aiškumo. Pradžioje norime Jus visus informuoti, kad transporterinės juostos yra tas pats produktas kaip ir juostos transporteriams ar konvejeriams. Taigi, jei inforcacijos apdorojimo metu sutiksite panašius produktų įvardinimus atminkite, kad tai yra tas pats produktas. Jo matmenys ar techninės charakteristikas jau kitas klausimas, bet žinoti, tokią informaciją apie juostas yra naudinga. Ji padės greičiau gauti naudingos informacijos nesiaiškinant ir nevartant techninio žodyno.

Taigi, transporterinės juos, šiuo metu įvardinkime taip. Jų paskirtis yra įvairi, bendrame plane – viena, padėti pramonėje dirbantiems verslininkams bei gamybininkams sutaupyti daug laiko ir jėgų transportuojant gamybai skirtą arba jau pagamintų gaminių transportavimui į gamybos arba sandėliavimo patalpas. Pavyzdžiui, durpiu briketų gamybos įmonė nepajėgtų įdarbinti tiek darbuotojų, kad jie, kastuvais mojuotų ir prikastų durpių į presavimo mechanizmą tokį kiekį, kiek jų gali pernešti transporterio juostos. Juosta ant transporterio per trumpą laikotarpį iki fasavimo įrenginių atgabent tiek paruoštų durpių, substrato mišinius ir kt., kiek fasavimo mechanizmui reikia tiksliai. Taip išvengiama produkcijos padavimo deficito arba perkrovos. Taip pat, po durpių sufasavimo, kita konvejerio juosta produkciją gabena į fasavimo didesniais kiekais patalpą. Joje jau kiti mechaniniai sprendimai fasuoja produkciją ant palečių.

Be transporterinės juostos, atsistoję į eilę bet kuriame prekybos centre, savo prekes iš vežimų privalėtume nuolatos perkrauti arčiau kasininkės, kai eilės didelės, žmonių daug, o produktų niekas Jums neperneš išskyrus Jus pačius. Todėl tam yra sukurtas nedidelis transporterinis mechanizmas iki kasos, kuris automatikos pagalba prekes priartina prie kasininkės kasoje, taip palengvindamas tiek jos darbą, tiek sumažina klientų aptarnavimo trukmę. Jei ne transporterinė juosta, kuri sukasi paliepus kasininkai ir mechanizmui, prekybos centruose užtruktume visą amžinybę.

Gamtinių iškasenų charjerai

Smėlis, žvyras, molis, durpės, klintys, dirvožemis ir kiti gamtiniai ištekliai, be konvejerio juostų sustabdytų kitas sritis, tokias kaip statybos, žemdirbystė ar įvairių trąšų gamybą. Taip nutiktų todėl, kad be juostų konvejeriams žmoniškieji ištekliai nebūtų pajėgūs atlikti tokio darbų kiekio, kokius atlieka transportavimo įrenginiai aukščiau jau paminėtose srityse pramonėje.

Kiekvienas pramoninkų pagalbinionkas, tai būtų transporteris, konvejeris ar elevatorius, privalo nuolatos dirbti, tai yra, versti suktis guminę juostą. Tokias juostas privalu prižiūrėti nuolat, nes kaip jau žinome, nieko amžino nėra. Genda transporteriai, plyšta ar nutrūksta ir juostos konvejeriams.

Atkreipiant į tai, kokį medžiagų transportavimo kiekį gali pernešti mūsų siūlomos juostos, prastovos gamybos sektoriuje gali kainuoti labai daug. Mes siūlome išeitį visoms pramoninėms įmonėms, kurios vykdo veiklą į pagalbą pasitelkusios konvejerius, transporterius, elevatorius ar kitokius mechanizmus, kurių funkcionalumui užtikrinti privalu turėti tam tikrą kiekį ir guminių juostų.

Taigi, siūlome visiems pakankamai paprastą išeitį, kad Jūsų gavybą ar gamyba nesustotų. Prekiaujame įvairių rūšių transporterio juostomis, todėl galime profesionalai pakonsultuoti bet kurios pramonės techninės priežiūros inžinierių, pasiūlant optimaliausią variantą Jūsų transportevimo įrenginiams.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums tokį pasiūlymą, kurio Jūs negalėsite atsisakyti.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Taip pat skaitykite: